Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Po co mi świadectwo pracy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Po co mi świadectwo pracy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3  
  • Lilijka 27 kwi 2011, 21:38
    Możesz uprzedzić swojego nowego szefa, że świadectwo takie nieładne, bo musiałaś rzucić starą firmę żeby podjąć u niego pracęuśmiech
    Cytuj
  • becia_koronczarka 27 kwi 2011, 22:00
    Do obliczenia emerytury potrzebne mi jest świadectwo? To trochę bez sensu.
    Cytuj
  • Barbra67 28 kwi 2011, 1:20
    To są dokumenty, które w przyszłosci pozwolą stwierdzić czy masz wystarczającą liczbę przepracowanych lat żeby uzyskać świadczenia emerytalne.
    Cytuj
  • demotywator 28 kwi 2011, 8:27
    becia_koronczarka napisał:Do obliczenia emerytury potrzebne mi jest świadectwo? To trochę bez sensu.
    A jak inaczej chcesz wykazać w zusie ile lat pracowałaś? Chcesz biegać wtedy po wszystkich swoich byłych pracodawcach? To by dopiero było bez sensuuśmiech
    Cytuj
  • becia_koronczarka 28 kwi 2011, 11:54
    Kurcze to powinni informować gdzieś o tym... ja np nie dostałam żadnego świadectwa ze sklepu, w ktorymś kiedyś pracowałam...
    Cytuj
  • Barbra67 28 kwi 2011, 15:20
    Świadectwo na pewno zostało wystawione, musisz sie udać do byłego pracodawcy i je odebrać, bo potem może być ciężko.
    Cytuj
  • Ja80ja 28 kwi 2011, 18:46
    A co mam zrobić w takiej sytuacji: w 1999r. pracowałam w sklepie, jak się zwolniłam to przeprowadziłam się do innego miasta, a teraz były szef twierdzi, że nie może mi go dać, bo zlikwidował sklep i nie ma pieczatek. Czy to znaczy, że już nie mam szansy żeby dostać to świadectwo? Bo teraz jest mi potrzebne...
    Cytuj
  • Popeye 28 kwi 2011, 21:40
    Powiedz właścicielowi sklepu żeby wystawiłCi duplikat świadectwa pracy, bo powinien je wypisać po Twoim zwolnieniu, nawet jesli go nie odebrałaś. Zawsze może się zdarzyć, że taki dokument zginie, po to jest duplikat.

    Cytuj
  • Barbra67 28 kwi 2011, 22:36
    Lepiej napisać pismo z taką prośbą, w razie gdyby były pracodawca robił problemy to będzie potem dowód, że sie próbowało to świadectwo uzyskać. Napisać i wysłać poleconym.
    Cytuj
  • Ja80ja 29 kwi 2011, 6:06
    Dziękuję za pomoc.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum