Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca w domu - czy ktoś tak zarabia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 8 z 8  
  • aleksander_wielki 22 wrz 2010, 18:24
    Wszystko zależy od organizacji czasu. Większość ludzi ma jednak tendencje do ciągłego rozpraszania się, a w domu jest dużo więcej bodźców i do tego nie mobilizuje nas otoczenie, więc o wiele trudniej się skupić. I zamiast mieć więcej czasu wolnego, zaoszczędzonego na dojazdach itp to praca rozwleka się na cały dzień.
    Cytuj
  • wilus 22 wrz 2010, 20:27
    A ja mam odwrotnie. Siedząc w pracy większość czasu marnuję na ciągłe rozmowy telefoniczne i drobne spotkania. Zawsze ktoś czegoś chce, o coś pyta, dzwoni z ofertą i prawda jest taka, że zanim znów skupie się na właściwej pracy, to mija sporo czasu.
    Dlatego zawsze jak mam ważny projekt do zrobienia to zamykam się w domu, wyłączam telefon i dopiero wtedy udaj mi się naprawdę skupić na pracy. Gdybym tylko mógł cały czas pracować w domu to zaoszczędziłbym naprawdę dużo czasu.
    Cytuj
  • prokofi 22 wrz 2010, 21:01
    Czytałem kiedyś o badaniach, w których udowodniono, że ponowne wdrożenie się w temat nad którym pracowaliśmy zanim nam przerwano, zabiera ponad 15 minut. Czyli jeśli w pracy ktoś przerwie nam chociaż 4 razy (a wiadomo, że ciągle coś lub ktoś ma jakąś mniej lub bardziej ważną sprawę) to tracimy już godzinę...
    Taka prawda, że najlepiej po prostu pracuje się w miejscu gdzie jest najmniej rozpraszających bodźców. Dla jednych jest to dom, dla innych biuro.
    Cytuj
  • zsp 26 wrz 2010, 22:58
    I tak źle i tak niedobrze, ale jak dla mnie bodźców rozpraszających jest zdecydowanie więcej w domu. Jednak, jak się ma jasno wytyczony czas pracy w miejscu, które się jednoznacznie z praca kojarzy, to jest łatwiej.
    Cytuj
  • agent007 30 wrz 2010, 1:02
    Telepraca - czy ktoś tak zarabia to już wiemy ale ile? Pochwalcie się jeśli się nie wstydzicie. Ile można wycisnąć pracując w domu?
    Cytuj
  • eryk 26 gru 2010, 17:07
    Nie którzy chwalą się, że zarabiają 20 zł.na godzinę na pisaniu artykułów.
    Cytuj
  • Barnaba56 26 gru 2010, 17:53
    gelbo napisał:Jak widać po tych stronach [url=http://praca.money.pl/praca-w-domu/]ofert pracy w domu[/url] jest sporo.
    Nie rozśmieszaj mnie. Przedstawiciel handlowy to nie jest praca w domu. Ruch, mobilność jeżdżenie po kraju. Chyba że domem nazwiemy obszar naszej najjaśniejszej III RP.
    Cytuj
  • pendolino 30 gru 2010, 10:01
    Zdziwiłbyś się jak wiele funkcji można obecnie wykonywać z domowych pieleszy.
    Cytuj
  • DR_ZYSK 31 sty 2011, 18:21
    Unikać ofert typu odbieranie e-maili za 3000 zł miesięcznie. To lipa w ten sposób wyłudza się dane osobowe, z którymi nie wiadomo co robią.
    Cytuj
  • Karramba 12 lip 2011, 11:57
    Może i się da, ale ja osobiście zdecydowanie bardziej preferuję pracę w biurze, albo jakąś inną, byle tylko wyjść z domu bo normalnie oszaleć idzie jak człowiek w tym samym miejscu przebywa przez prawie cały dzień skrzywienie Chociaż muszę przyznać, że pracę znalazłam właśnie w domu w necie a dokładniej rzecz ujmując tutaj. I w ten prosty sposób zostałam przedstawicielem medycznym z czego w sumie jestem naprawdę bardzo zadowolona przymrużenie oka) Czasem siedzę sobie w domu, czasem jeżdżę do klientów, czasem do firmy. W międzyczasie zawsze można coś załatwić. To lepsze niż takie uwiązanie w jednym miejscu.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum