Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama firmy, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • zylek 3 gru 2012, 13:04
    Zrobienie fajnych reklam na facebooku nie jest gwarancją tego, że działania przyniosą jakikolwiek efekt...
    Wszystko musi być realizowane z należytą starannością - odpowiedni dobór fraz do pozycjonowania, działania w serwisach społecznościowych... To daje fajny efekt, co widzę po działaniach Funkymedia, na rzecz mojej firmy.
    Cytuj
  • zylek 12 gru 2012, 13:22
    Taka promocja nic nie da - lepiej od razu zaangażować się w konkretne działania, która będą przynosiły pewne efekty.
    Wydawanie środków na takie wpisy po prostu nie ma większego sensu. Moja firma korzysta głównie z seo i działań społecznościowych - przynosi to fajne efekty.
    Cytuj
  • translatore 31 sty 2013, 8:23
    Osobiście korzystam z barteru reklamowego na reklamę radiową, ale i na strony www oraz z korzyści płynących z zamieszczania reklam w nieodpłatnych serwisach ogłoszeniowych- sprawdzone i skuteczne pomysły przy niewielkich nakładach czasofinansowych - w moim przypadku zwrot na inwestycji był do 120% w pierwszym okresie transmisji reklam.
    Cytuj
  • Tomasz_Es 20 mar 2013, 12:06
    Myślałeś nad wydrukowaniem materiałów promocyjnych? Jakieś teczki, ulotki, kalendarze, wizytówki - tego typu rzeczy. Ja drukuję ulotki A6 (ale chyba mam trochę inny profil działalności) i to się sprawdza. Dobrze znaleźć sobie jakąś tanią drukarnię online do tego celu.
    Cytuj
  • lunetka 1 maj 2013, 12:21
    Wydaje mi się, że warto reklamować się kompleksowo. Sieć i social media (przede wszystkich fb) to bardzo ważna część reklamy, ale warto też postawić na odpowiednie materiały standy, czy regały (oczywiście jeśli ktoś ma stacjonarną siedzibę firmy). Fajnie jest zrobić coś co będzie pomysłowe i przyciągnie klienta (np. materiał z tektury, ale w ciekawych designerskich aranżacjach - można znaleźć np. na stronie Tektoory).
    Cytuj
  • olanowik 6 maj 2013, 11:55
    Bardzo fajnym rozwiązaniem dla firmy jest reklama w internecie np. [url=http://] banery reklamowe [/url] to wspaniała forma reklamy dla firmy - skutecznie przyciągną uwagę każdego klienta.
    Cytuj
  • szejnem 14 maj 2013, 10:42     (ostatnio zmieniony przez autora 17 maj 2013, 8:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Przede wszystkim zrobić przejrzystą stronę internetową, zainwestować w wypozycjonowanie tej strony uśmiech Wtedy pańska firma powinna być rozpoznawalna uśmiech
    Cytuj
  • emgieer 31 lip 2013, 9:44
    Ja zdecydowanie polecam reklamę zewnętrzną - wszelkiego rodzaju bilbordy, banery, [url=http://]stojaki reklamowe[/url], ulotki itp. Jest to stosunkowo niedroga forma reklamy, która jednak pozwala stać się rozpoznawalnym w oczach mieszkańców. Warto od tego zacząć.
    Cytuj
  • donejr 1 sie 2013, 9:26
    Ale nie jest to już forma reklamy, na którą zwracają uwagę konsumenci. Obecnie prym wiedzie internet przymrużenie oka
    Cytuj
  • waloria 3 wrz 2013, 9:25
    Najlepsza reklama jest podobno w Internecie. uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum