Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Internetowe wypożyczalnie VOD?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Internetowe wypożyczalnie VOD?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Greed 7 maj 2011, 12:02
    Czy ktoś korzystał z internetowych wypożyczalni filmów VOD? Czy da się to oglądać i czy obraz jest ładny, czy to tylko taki wysysacz pieniędzy.
    Cytuj
  • 4Alien 7 maj 2011, 12:57
    Raz korzystałem z cineman.pl i o ile obraz był jakościowo dobry, to wyświetlanie płynności było kiepskie. Wyglądało to jakby film miał 22 klatki na sekundę a nie 24 co powodowało przeskoki. To ciekawe bo dźwięk był dobry, ale bardzo słaby. Miałem na maksa ustawione głośniki i nie było głośno.
    Cytuj
  • BigMom 7 maj 2011, 14:26
    Ja nie ma czegoś takiego w domu, więc chętnie korzystam z takich rozwiązań jak Ipla. Tyle, że tam trzeba zainstalować specjalną aplikację i dopiero wtedy da się coś oglądać. na pewno jest taniej niż w kinie, ale nie ma tych megahitów.
    Cytuj
  • HyperTrading 7 maj 2011, 16:14
    Ceny też potrafią być różne. Wygodną formą płatności jest SMS premium tyle że to drogo kosztuje.

    Podam przykład

    W Ipla Dzień Apokalipsy (straszna tandeta) kosztuje SMS 11.07 zł

    Ten sam film w cieman.pl kosztuje SMS -em coś koło 6,50 zł.

    Różnica w cenie wynosi zatem ok 4,50 zł. Sporo jak na takie kiczowate kino.
    Cytuj
  • Asusek 7 maj 2011, 19:41
    W Polsce są też bezpłatne VOD jak iplex oraz Waszefilmy.pl. Zarabiają one na emisji reklam towarzyszących każdemu seansowi.
    W tym ostatnim przypadku film można ściągnąć za darmo na kompa.
    Tyle, że oferta filmowa jest bardzo skromna rzekłbym spartańska. Ale coś za coś.
    Cytuj
  • Soocer 7 maj 2011, 20:54
    Dzięki takim wypożyczalniom dawno temu nie byłem w kinie.Nowości tam nie ma ale zawsze coś interesującego można znaleźć.
    Polsat i Onet też mają VOD-y tylko raz materiały są bezpłatne a innym razem płatne.
    Ostatnio w TV nie ma fajnych filmów i takie VOD jest jak znalazł.
    Cytuj
  • AutoRun 7 maj 2011, 22:27
    Za nim jednak obejrzysz bezpłatny film wsadzają masę reklam. czasem potrafi to być i 7 spotów.
    Nie zawsze jest też pogląd i zanim dojdziesz do pierwszych minut filmu tracisz mnóstwo czasu... a film nie jest to co oczekiwałeś.
    Cytuj
  • Mistrzu21 7 maj 2011, 23:34
    W telewizji oglądałem 2,3 i czwartą część Resident Evil, a w kinie 5 częśc.
    Nigdy jednak nie oglądałem części pierwszej. Dopiero na iplex ją znalazłem i to za darmo.
    No ja jestem zachwycony takimi VOD nawet gdyby mi przyszło płacić po 5 zł. Bilet w konie to koszt 21 zł i więcej (normalny).
    Cytuj
  • DjBram 8 maj 2011, 6:55
    Takie wypożyczalnie lub "oglądalnie" mogą ograniczyć nielegalne ściąganie filmów czyli piractwo.
    Kto będzie się męczył za parę złotych i szukał filmu po podejrzanych stronach jak za grosze może go mieć praktycznie od zaraz.
    Cytuj
  • Crack 8 maj 2011, 8:00
    Na iplex zabezpieczyli się, że nie jest tak, że lecą reklamy a ty wracasz do ekranu jak one się skończą.

    Pomiędzy reklamami wstawiają jakieś pytanie i jak nie zaznaczysz obojętnie jakiej odpowiedzi to oglądasz reklamę jeszcze raz.
    Tak czy owak trzeba ją obejrzeć inaczej nici z filmu.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum