Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Oprogramowanie do zarządzania projektami

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Oprogramowanie do zarządzania projektami

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • andia 12 mar 2011, 15:18
    Hej,
    Chciałabym zainicjować wątek, w którym moglibyśmy zrobić listę narzędzi dostępnych online, które mogą wspomagać zarządzanie projektami w niewielkich firmach.
    Na bazie moich doświadczeń, podstawowe wymagania, jakie powinno spełniać takie narzędzie, to:
    - możliwość definiowania projektów, a w nich zadań, grup zadań, kamieni milowych,
    - możliwość przypisywania osób do zadań oraz oznaczania przez nich postępu prac
    - zarządzanie dokumentami, ich wersjami,
    - dostępność online lub możliwość instalacji na serwerach fimowych

    Piszcie co polecacie, czy oprogramowanie się u Was sprawdza, ewentualnie ile kosztuje czy jest darmowe.
    Pozdrawiam,
    Andia
    Cytuj
  • Bogusz 15 mar 2011, 9:18
    U nas w firmie (IT, około 25 osób) wykorzystujemy polskie [url=http://pmcompass.pl]oprogramowanie do zarządzania projektami[/url] , dostępne również w angielskiej wersji językowej. Posiada wymienione przez Ciebie opcje i kilka innych użytecznych, jak kalendarze i rysowanie wykresów Gantt.
    Dla nas super wygodna jest możliwość dopisywania komentarzy do prawie wszystkich typów elementów – to znacząco poprawia komunikację w zespole projektowym, bo można szybko wymienić poglądy na temat zadań czy dokumentacji.
    wcześniej wszystko wrzucaliśmy na wiki, ale strasznie ciężko się to edytowało, pomijając że nie do tego było dedykowane...
    Cytuj
  • samuraj 8 mar 2012, 13:38
    a mnie się bardzo podoba oferta firmy Hit Enterprises, ta firma oferuje "programy na miarę" czyli dobiera odpowiedni program do potrzeb naszej firmy. Myślę, że warto jest znać tego typu firmy.
    Cytuj
  • olga38 23 maj 2012, 21:45
    Nawet w firmach, gdzie pracuje tylko kilka osób, takie [url=http://]oprogramowanie do zarządzania[/url] to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż zwyczajnie nie ma możliwości aby wszystko co dotyczy realizowanych i planowanych projektów spamiętać, Crm pozwala na łatwy nadzór i kontrolowanie przebiegu realizacji projektów za pomocą kilku kliknięć myszką. Polecam każdemu właścicielowi zainwestowanie w dobry crm, bo naprawdę warto.
    Cytuj
  • grabeks 30 maj 2012, 0:29
    CRM-y jako takie na pewno są bardzo użyteczne - tego im nie można odmówić. Jednak proponuję pójść o krok dalej w kierunku nieco bardziej zaawansowanej technologii i dorzucić do zestawienia cloud computing - chmurę obliczeniową. Czy ktoś może miał do czynienia w swojej pracy z takimi rozwiązaniami? Zwracam uwagę na to, odkąd w naszym DC pojawiła się tego rodzaju usługa Cloud2b. Ogólnie rzecz ujmując jest to usługa udostępniania mocy obliczeniowej i przestrzeni składowania danych, która umożliwia tworzenie własnych aplikacji w obrębie dostarczanej chmury, ale także budowę własnej.
    Cytuj
  • pamis 18 cze 2012, 16:28
    U mnie w firmie zaczęliśmy nie dawno używać TaskBeat. Program posiada wymienione funkcje, wystarczy wpisać zadania i poustawiać ich kolejność według priorytetu ważności, a pracownik już wie, co ma do zrobienia i które zadania są ważniejsze oraz może odznaczyć zadania zakończone. Każdy z członków zespołu może dorzucić plik lub notatkę, spędzony nad zadaniem czas oraz wydatki związane z jego
    wykonaniem, a system sam to podsumuje i pokaże planowane zyski, a także terminy realizacji zadań. Na początku wszyscy byliśmy przerażeni, ale niemal po tygodniu każdy już zapoznał się z programem i jest naprawdę pomocny, a przede wszystkim ułatwia pracę.
    Cytuj
  • adi_84 19 cze 2012, 21:57
    W mojej firmie od dłuższego czasu korzystamy z http://pmcompass.pl Jest to bardzo intuicyjne oprogramowanie które doskonale się sprawdza w naszym 11 osobowym zespole. Polecam
    Cytuj
  • Glinka 8 cze 2013, 17:34
    Osobiście polecić mogę Taskbeat. Jest to program do zarządzania firmą, zarządzania projektami i zarządzania czasem. U mnie firmie sprawdza się doskonale. Porządkuje wszystkie sprawy w firmie.
    Cytuj
  • hipcio 18 lip 2013, 18:39
    Wiele firm zajmujących się pozycjonowaniem stron korzysta z tego typu rozwiązań. Oszczędza się wtedy dużo czasu na przepływie informacji.
    Cytuj
  • zott 19 lip 2013, 10:30
    Dla wszystkich chętnych co mają strony internetowe. Jeśli chcecie otrzymać prowizję w wysokości 20% wartości brutto od danej sprzedaży wystarczy polecić na swojej stronie produkt firmy
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum