Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tani telefon do 100 zł

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tani telefon do 100 zł

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zgredzik 6 sty 2012, 10:59
    Padła mi komóra i potrzebowałbym kupić tanią słuchawkę do jakiś 100 zł. Nie zależy mi na żadnych bajerach jakiś radiach, aparatach. Komóry nie wykorzystuję też do e-bankingu.
    Czy jest w ogóle sens kupować komórkę do 100 zł, czy to jakieś badziewie.
    Cytuj
  • 6CiS 6 sty 2012, 14:37
    co kto lubi, ja mam 2 letnią komórkę wypasioną jak na tamte czasy, ale aparatu nigdy nie używałem, radia nie słuchałem, po necie strach się poruszać ze względu na ceny. Ot ładna duża komórka z wielkim ekranem.
    W sumie kosztowała mnie 1 zł, bo na abonament. Gdyby nie to, nie kupiłbym drogiego telefonu.
    Za 100 zł można mieć nową prostą słuchawkę bez wodotrysków.
    Cytuj
  • Celeronek64 6 sty 2012, 15:00
    w media markt widziałem jakiegoś samsunga za 59 zł bez simloka oczywiście.
    Cytuj
  • Frazer30 6 sty 2012, 17:12
    Kiedyś komórka za 100 zł czy nawet mniej była nie do pomyślenia.
    A dzisiaj to nawet Nokię można mieć za tą cenę. Model Nokia 1616 to solidny, łatwy w obsłudze telefon komórkowy z dużym, kolorowym wyświetlaczem i przydatnymi funkcjami jak np. budzik czy powiększona pamięć SMS do 250 wiadomości.
    Mała zgrabna i bez zbędnych bajerów.
    Cytuj
  • DzikiDzik 6 sty 2012, 18:20
    Nie kupić żadnych używek, bo baterie są tam skopane. za stówkę to nawet nie będzie żal wyrzucać telefony do kosza.
    Cytuj
  • Metadane 6 sty 2012, 19:54
    Parę lat temu to producentów komórek było sporo, a teraz ostało się kilka.
    W marketach elektronicznych dominują 3 producenci: samsung, Nokia i SonyEricsson.
    Najwięcej jest samsunga, a takich wytwórców jak Motorola czy LG ze świeczką szukać.
    Jeszcze trochę i dookoła będą tylko same samsungi smutny
    Cytuj
  • RainMan 6 sty 2012, 22:02
    jak do 100 zł to bierz Samsunga E1080. Jest tam ciekawa opcja fake call, która powoduje, że po wciśnięciu jednego przycisku, telefon po chwili sam do nas zadzwoni - wspaniały sposób na wyrwanie się z nudnego spotkania.

    Cytuj
  • Holo_gram 6 sty 2012, 23:28
    Jest jeszcze polski producent komórkowy! MyPhone.
    On raczej kojarzy mi się z ojcem dyrektorem pewnej toruńskiej rozgłośni,bo telefony tej marki były oferowane w nieistniejącej
    telofonii.

    Ale MyPhone stylistyką nie ustepuje np. Nokii. Ma fajne małe aparaciki o eleganckim wyglądzie i przystępnej cenie. Z takich telefonów - chyba tylko takie produkują - całkiem fajny jest MyPhone 1170 Easy. Ma 1,5-calowy ekran LCD, wyświetlający 65 tys. kolorów oraz latarkę i radio FM co w tym przedziale cenowym jest rzadkością.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum