Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

VoIP - telefon w firmie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

VoIP - telefon w firmie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Stargros 12 sty 2012, 16:13
    Witam, zastanawiałem się nad wprowadzeniem telefonu w technologii voip dla pracowników mojej firmy. Jako, że większość moich pracowników pracuje zdalnie planuje w ten sposób obniżyć koszty stałe w postaci telefonów komórkowych. Czy ktoś mógłby mi opisać jak wygląda w praktyce taka telefonia??
    Cytuj
  • Strzyga 13 sty 2012, 16:36
    Jeżeli chcesz mieć to w technologii Saas (bez instalowania oprogramowania w domu) to polecam Ci smarto.pl – dodajesz i usuwasz pracowników jak Ci się podoba, dajesz im pakiety na rozmowy, masz hosting, antywirusa i backup danych w jednym. Przydałby się jedynie program do księgowania- jestem ograniczona do jednego komputera u mnie w domu w tym aspekcie, ale ten program już podobno jest wdrażany do smarto.pl
    Cytuj
  • Stargros 16 sty 2012, 15:53
    Czyli wprowadziłeś u siebie dokładnie to, co ja również zamierzam... mnie jednak najbardziej interesuje to, czy pozwoli mi to ograniczyć koszty? Jeżeli tak, to o jakich kwotach w ogóle rozmawiamy?
    Cytuj
  • Strzyga 17 sty 2012, 13:00
    Na takie pytanie można odpowiedzieć tylko w jeden sposób- to zależy. Zależy od tego czy rozmawiasz dużo czy mało, jaki miałeś abonament dotychczas itd. u nas pracują na tym 2 osoby i same rachunki telefoniczne spadły o 50%.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum