Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Wybór nowego telefonu (smartfon), strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybór nowego telefonu (smartfon)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Fred201 14 sty 2015, 16:13
    CrocodileR napisał:iPhoney są moim zdaniem bezkonkurencyjne uśmiech
    Też mi się tak wydaje przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ecia 20 sty 2015, 8:57
    Czy ja wiem czy są bezkonkurencyjne.. Jest na nie moda i tyle...
    Cytuj
  • Aniela22 28 sty 2015, 16:45
    tez jestem zdania że Iphony są niezawodne i to własnie taki telefon powinien Ci sie spodobać. Ja czytałam tez niedawno bardzo fajny artykuł o dodatkach do Iphonów http://www.amataska.pl/masz-iphonea-sprawdz-czym-jest-kartonowy-eco-amp/ . Nie pomyślałabym nigdy że z kartonu mozna zrobić jakikolwiek dodatek do telefonu. Widać technologie idą bardzo do przodu.
    Cytuj
  • kieta 3 lut 2015, 11:25
    A Ty jakiego masz iPhone?
    Cytuj
  • mixal 5 lut 2015, 13:12
    Wybór nowego telefonu najczęściej jest uzależniany od budżetu, którym się dysponuje. Ja zawsze staram się zamykać w 800 zł, bo trochę szkoda wydawać mi więcej, gdy wiem, ze za kilkanaście miesięcy ten smartfon się zepsuje albo mocno zestarzeje.

    Polecam wszystkim myPhone Luna, dość tani, ale bardzo fajna specyfikacja jak na cenę. 4 rdzenie 1.2 GHz, 1 giga RAM-u dobry i duży wyświetlacz 5.5 cala. Wziąłem trochę w ciemno, ale jestem zadowolony.
    Cytuj
  • luna634 23 sie 2015, 21:38
    A co powiecie na Goophone? Ostatnio znalazłam ten sklep i jestem bardzo zaskoczona niskimi cenami. I wyglądem- praktycznie niczym sie nei różnia od markowych telefonów. I zastanawiam się czy kupic.
    Cytuj
  • dydx 27 sie 2015, 17:10
    A jakoś nikt nie wspomina o Lumiach. Myślę, że warto spojrzeć na ofertę Microsoftu, zwłaszcza jeśli Windows będzie integrować telefon z laptopem.
    Cytuj
  • aserehe 23 paź 2015, 11:34
    Moim zdaniem wszystko rozbija się o dostępny budżet. Jeśli macie dużo pieniędzy możecie sobie pozwolić na najnowszego iphone, a jeśli mniej to jest bardziej ograniczony wybór. Jeśli natomiast ogólnie nie chcecie wydawać dużo pieniędzy na telefon, ale zależy wam na tym aby posiadał wszystko ważne funkcje to proponuje markę Telefunken np. model smartfon Diamond TD1 (za ok. 500 zł) , możecie go znaleźć w najbliższym Saturnie.
    Cytuj
  • Julczita 28 paź 2015, 11:26
    Ja bym się poważnie zastanowiła nad Soniakiem z serii Z. To na prawdę świetne telefony.
    Cytuj
  • zott 3 lis 2015, 21:17
    Bardzo fajne promocje z telefonem maja teraz w sklepie internetowym vobis.pl. Nawet skorzystałem z tej promocji i kupiłem już prezent świąteczny dla mojego chrześniaka. Promocja polega na tym, że przy zakupie telefony marki motorola można uzyskać nawet 100zł rabatu. Dokładne informacje można znaleźć na stronie http://www.vobis.pl/motorola-zwrot.html
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Neo 24 Polecam