Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Barman na weselu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Barman na weselu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • histeryczka 30 lip 2010, 12:15
    Ja się chyba zdecyduje na barmana...
    Uważam, że to świetne urozmaicenie a pomysł z kilkunastominutowym show jest fenomenalny!
    Cytuj
  • brendawalsh 30 lip 2010, 13:19
    Barman to fajna sprawa, tylko droga...
    Jak szukałam to oferty kształtowały się tak: koło 500 zł za pracę barmana ( koszty należy pomnożyć przez ilość barmanów) do tego dochodzą koszty indywidualne za wszelkie produkty czyli alkohol i dodatki, dodatkowo można też wynająć mobilne bary i szkła do koktajli (ale powiedzmy, że to już jest opcja z wypasem) no i jeszcze trzeba zapłacić za dojazd oraz za miejsce na weselu... Jak przeliczyliśmy to wyszło nam, że lepiej będzie dołożyć kasę i kupić różne rodzaje alkoholu - lepszą wódkę, fajne wino itp.
    Cytuj
  • urbanistka 30 lip 2010, 14:56
    Ja postanowiłam wynająć barmana mimo kosztów. Traktuję to bardziej jako fajny dodatek, więc nie będzie aż tak drogo. Do tego na sali którą chcemy wynająć jest bar, więc odpadają koszty za mobilny bar i szkła. Co do kosztów alkoholu to chcemy wybrać jakieś 4 lub 5 drinków do wyboru. Byłam na weselu na którym był barman i to naprawdę się bardzo wszystkim podoba, więc myślę, że fajnie wydać dodatkowe pieniądze.
    Cytuj
  • samuraj 25 sie 2010, 17:25
    Witam Wszystkich!
    Ja niedawno byłem na weselu, na którym barek obsługiwał dobrze przygotowany barman i muszę powiedzieć, że to robi wrażenie. Szczególnie, gdy robił jakieś ciekawe sztuczki. Wybierał takie momenty, kiedy impreza stawała się trochę ospała i starał się rozruszać towarzystwo - z sukcesem. I myślę, że wesele ludzie na długo zapamiętają.
    Cytuj
  • magnieszka 7 wrz 2010, 10:48
    Ja myślę, że barman to świetna sprawa, ale jeśli ktoś robi duże wesele i musi się liczyć z kosztami to powinien przynajmniej postawić na różnorodność drinków. Byłam jakś czas temu na weselu, gdzie oprócz tradycyjnej wódki można było napić się wina, albo whiskey. Jak dla mnie świetna sprawa, bo za wódką nie przepadam... Bawiłam się przednio i każdemu polecam to rozwiązanie!
    Cytuj
  • Borsuk7000 28 wrz 2013, 11:49
    Barman na weselu to jak najlepsza opcja, ja ostatnio byłem na weselu, na którym alkohol zapewniał i było fantastycznie. Oprócz znanych i lubianych alkoholi można było poznać te mniej znane i bardziej ekskluzywne. Warto jest spróbować czegoś nowego. Polecam wszystkim tego barmana.
    Cytuj
  • zaszaz 30 wrz 2013, 12:27     (ostatnio zmieniony przez autora 23 paź 2013, 10:57, w całości zmieniany 1 raz)
    histeryczka napisał:Ja się chyba zdecyduje na barmana...
    Uważam, że to świetne urozmaicenie a pomysł z kilkunastominutowym show jest fenomenalny!
    I nawet taki Barman nie bierze zbyt dużo jak mogłoby się wydawać uśmiech


    Cytuj
  • Kondzioreks 1 paź 2013, 19:51     (ostatnio zmieniony przez autora 21 lis 2013, 11:47, w całości zmieniany 1 raz)
    No u mnie był barman i było to jak dla mnie super urozmaicenie pitego alkoholu na weselach przymrużenie oka
    Cytuj
  • Izolda25 14 paź 2013, 9:15     (ostatnio zmieniony przez autora 14 paź 2013, 9:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Tylko jak znaleźć dobrego barmana, to nie chcę amatora, który będzie powolny jak żółw i niezdarny
    Cytuj
  • 15 paź 2013, 10:05
    Jak dla mnie wydaje się to wspaniałą opcją, rzeczywiście to może zaskoczyć gości. Ja już co prawda wesele mam za sobą, ale wiem, że w naszym wypadku niekoniecznie zdałoby to egzamin, przede wszystkim dlatego, że mieliśmy sporo ciut starszej młodzieży, która najlepiej bawi się siedząc przy stole i polewając wódeczkęuśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum