Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Gdzie na sylwestra?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie na sylwestra?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • karolka84 22 lip 2010, 14:50
    Pytanie może wydać się dziwne w samym środku upalnego lata. Ale w zeszłym roku się zgapiłam z organizacją i imprezę sylwestrową spędziłam u znajomych w kamienicy obok. Chciałabym gdzieś wyjechać, a przecież najlepsze miejsca są rezerwowane na długo przed terminem... Gdzie polecacie pojechać?
    Cytuj
  • bojaros 27 lip 2010, 11:24
    Ja na sylwestra tylko w góry! Świeże powietrze, śnieg, niezapomniany klimat. Idealnie w Zakopanem, ale tam ścisk. W Karkonosze można pojechać np.
    Cytuj
  • artone 27 lip 2010, 13:49
    Poprzedniego sylwestra spędziłem na Wrocławskim rynku i muszę przyznać, że klimat był naprawdę wspaniały. Był to pierwszy sylwester tego typu w jakim brałem udział. Muszę przyznać, że byłem pozytywnie zaskoczony.
    Cytuj
  • magnieszka 27 lip 2010, 14:30
    artone napisał:Poprzedniego sylwestra spędziłem na Wrocławskim rynku i muszę przyznać, że klimat był naprawdę wspaniały. Był to pierwszy sylwester tego typu w jakim brałem udział. Muszę przyznać, że byłem pozytywnie zaskoczony.
    Ja nie mam przekonania do takich masowych imprez... Jakoś nie wyobrażam sobie dobrej zabawy w mrozie i tłumie ludzi. Jeśli nie mam możliwości wyjechać w góry, to decyduję się na domówkę. Tak było w zeszłym roku. Choć przyznam, że zdecydowaliśmy się wyjść z mieszkania i oglądać fajerwerki, ale raczej w oddali do głównych zabaw w mieście...
    Cytuj
  • D3niCle0 27 lip 2010, 18:25
    Jak ktoś chce sie bawić w dużym gronie i hucznie witać nowy rok to może szukać w ofertach klubów i restauracji, byłam kilka razy na takich imprezach, często przebieranych, zawsze muzyka na żywo, było świetnieuśmiech
    Cytuj
  • hibaband 16 lis 2010, 12:30     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lis 2010, 12:42, w całości zmieniany 2 razy)
    Polecamy Sylwestra w Wiśle - Beskidy - Super atmosfera, góry, odpowiedni klimat na powitanie Nowego Roku. Dodatkową atrakcją jest bliskość Skoczni Małysza " MALINKA"
    My tam będziemy prowadzić i oprawiać muzycznie Zabawę Sylwestrową. Szczegóły;
    www.podbarania.pl
    Pozdrawiamy i do zobaczenia !!!
    ps.
    Naszych nagrań można posłuchać na p/n stronce do odwiedzenia której
    Serdecznie Zapraszamy
    www.hibaband.pl buziak uśmiech przymrużenie oka buziak
    Cytuj
  • peana 15 lis 2011, 16:35
    Ja nadal nie mam planów na ten wieczór, ale jestem pewna, że w domu siedzieć nie będę. Tak przeglądając oferty różnych miejsc, w których można bawić się w ten dzień znalazłam całkiem interesujący konkurs, w którym można wygrać 100 tysięcy złotych na zorganizowanie imprezy sylwestrowej. Tutaj jest więcej szczegółów na ten temat. Może to jest jakaś opcja?
    Cytuj
  • emilin 21 lis 2011, 10:44
    Ja w tamtym roku miałam podobnie, tylko że wszyscy przywędrowali do mojego mieszkania. W tym roku planuję by nie uczestniczyć w kolejnej domówce po której muszę sprzątać. całkiem fajnie wyglądają te imprezy w spa ( Ktoś może był na takim sylwestrze? Fajną propozycję ma Głęboczek, organizują kulig, degustację wina i różne aromatyczne kąpiele. Myśl o tym, że w jacuzzi spędzę nowy rok jest niezwykle przyjemna uśmiech
    Cytuj
  • hekate 23 lis 2011, 11:25
    Ja pewnie pójdę do naszej ulubionej restauracji krakowskiej Le Scandale. Jest tam zawsze fajna muzyka, no i pyszne jedzenie, także już wiem, że będziemy się tam dobrze bawić uśmiech
    Cytuj
  • Favoritka87 14 gru 2011, 13:56
    wydaje mi się, że ciekawym miejscem na spędzenie sylwestra jest także morze, przede wszystkim dlatego, że góry są już strasznie oklepane , ciekawą ofertę widziałam w primavera spa , można połączyć sylwestrową zabawę z wypoczynkiem w spa uważam że fajnie można wykorzystać ten czas nad polskim morzem.
    Cytuj
1 2 z 2  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum