Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jak pić zeby się nie upić, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak pić zeby się nie upić

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tyldo 17 lip 2013, 10:57     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lip 2013, 10:57, w całości zmieniany 1 raz)
    jeść tłusto, tłusto i jeszcze raz... oszukiwać wpsółpijących język

    Cytuj
  • alexandra_x 1 sie 2013, 14:12
    Można się napić i się nie upić. Wystarczy, że będziemy kontrolować siebie samych. Może i te wszystkie patenty działają, jednak raczej w niewielkim stopniu język
    Cytuj
  • mack85 9 sie 2013, 14:18
    Odpowiadając na pytanie - mało uśmiech
    Cytuj
  • HannnaM 17 sie 2013, 0:29
    Trzeba się wcześniej najeść, ale tak naprawdę to nie ma złotej reguły. Trzeba dużo tańczyć, wtedy alkohol wyparowuje...
    Cytuj
  • tofik_84 6 wrz 2013, 13:02
    1. Nie idź z pustym żołądkiem - wtedy alkohol od razu Cię zetnie.
    2. Ktoś mi mówił, że napoje gazowane przyśpieszają wchłanianie alkoholu do krwi.
    3. Może stawiaj na drinki typu: kieliszek wódki + dużo soku do tego? uśmiech
    Cytuj
  • mateusz202 9 wrz 2013, 17:16     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Najlepiej z umiarem język
    Cytuj
  • monika_ko 24 lis 2013, 15:23
    hahaha, przypomina mi się portal [url=http://...]link[/url], tam też ludzie zadają takie pytania bardzo ogólne i można godzinami debatować nad tym, jaki kto ma pomysł i sposób wielki uśmiech
    Cytuj
  • 27 lis 2013, 11:00
    Stara ruska metoda to łyżka oliwy albo nawet pół kostki masła zjeść. Padnie się tak czy siak, tyle że znacznie później niż inni przymrużenie oka
    A ja obecnie stosuje najlepszą metodę - nie pije uśmiech I tego też wam życzę.
    Cytuj
  • Gafkuler 16 gru 2013, 9:45     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2013, 8:17, w całości zmieniany 2 razy)
    jedno słowo klin uśmiech
    --
    [url=http://faringosept.pl]Faringosept - tabletki[/url]
    Cytuj
  • nina_ky 11 sty 2014, 19:40
    Wiadomo - jeść, najlepiej jak ktoś wspomniał tłusto. A poza tym z umiarem, lepiej pić drinki niż shoty
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Ślub w plenerze