Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Jaki prezent dla pary młodej?, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla pary młodej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mscislaw 13 wrz 2013, 12:08
    A może zaskoczcie ich na ich własnym ślubie czymś nieszablonowym? przymrużenie oka Na przykład taką fotobudką:
    Nie kosztuje to dużo a praktycznie każdy chciałby skorzystać z możliwości zrobienia sobie śmiesznego zdjęcia przymrużenie oka Byłem ostatnio na ślubie z taką atrakcją i bardzo się to wszystkim podobało przymrużenie oka
    Tak więc zastanów się,
    Cytuj
  • waloria 16 wrz 2013, 12:20
    Ja kupuję znajomej parze mikrofalówkę. uśmiech
    Cytuj
  • nowika 5 paź 2013, 13:50
    zestaw nacyzń Philipak uśmiech sami z mężem dostaliśmy na 5tą rocznicę ślubu od teściów te nacyznia i od tamtej pory zaczelismy sie bardziej pasjonowac gotowaniem i sztuka kulinarna uśmiech
    Cytuj
  • Ginewra6 10 paź 2013, 13:11
    Pozbierajcie wszystkie wasze zdjęcia z młodą parą, wszystkie jakie macie zróbcie album. Nawet nie wiesz jak się ucieszą, takie pamiątki są najlepsze uwierz mi przymrużenie oka
    Cytuj
  • KamilaKamila 2 sty 2014, 13:22
    No niestety, prawda jest taka, że każda młoda para woli pieniądze od prezentów... Gwarantuję
    Cytuj
  • Nikki37 12 maj 2014, 23:30
    Na prezent idealna będzie duża podwójna kołdra 200x220 (Puch, kołdra 4 seasons large XXL- podwójna kołdra lato/zima 200 x220 cm) i 2 eleganckie poduszki może nawet termoplastyczne uśmiech pytanie jak bardzo się przyjaźnicie i ile chcesz przeznaczyć na prezent. Za zestaw o którym piszę wyjdzie około 200pln więc jest to idealna kwota na prezent!!
    Zresztą sprawdź tutaj może będzie taniej: Puch, kołdra 4 seasons large XXL- podwójna kołdra lato/zima 200 x220 cm
    Cytuj
  • wiki58 14 maj 2014, 22:30
    Ja kupiłam ostatnio młodej parze wyjazd weekendowy nad morze-prezent trochę inny, orgynalny i na pewno do wykorzystania a no i chyba się nie powtórzył.
    Cytuj
  • Ecia 26 maj 2014, 15:13
    Zdecydowanie kasa, mało kto teraz daje i chce prezenty. Nie ma się pewności że się trafi w gust, czy będzie pasować, itp..
    Kasa zdecydowanie bezpieczniejsza i młodzi.. nawet sobie częściowo zwrócą wesele
    Cytuj
  • sloneczko9 28 maj 2014, 17:54     (ostatnio zmieniony przez autora 2 cze 2014, 16:55, w całości zmieniany 3 razy)
    Może i pieniądze są uniwersalne jeśli jednak chcemy dać coś nieszablonowego od siebie to prezent może być strzałem w dziesiątkę.
    Sama postawiłabym na coś tradycyjnego i sprezentowałabym młodym komplet eleganckiej zastawy stołowej. W zależności od funduszy można wybrać na przykład albo zestaw do herbaty albo też zestaw obiadowy.
    Bardzo eleganckie komplety ma firma Villa Italia. Ja jeśli miałabym wybrać coś na prezent to zdecydowałabym się na coś bardzo klasycznego. Ciekawy jest komplet Villa Italia Doria
    https://www.bellodecor.com.pl/pl/jadalnia/porcelana-stolowa/porcelana-villa-italia/doria

    Chociaż wiele uroku posiada również ten komplet do herbaty Neo Silk.
    https://www.bellodecor.com.pl/pl/jadalnia/porcelana-stolowa/porcelana-villa-italia/neo-silk
    Cytuj
  • 24 cze 2014, 8:21
    co do kasy to wcale nie musi byc gruba, zazwyczaj daje się tyle, zeby pokrył sie koszt zastawy na osobe w lokalu. jeśli idziesz z osobą towarzyszącą wtedy liczysz podwójnie. zorientuj się jak to wygląda w lokalu, którym Państwo młodzi będą mieli wesele
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum