Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto iść do psychologa, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto iść do psychologa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Masa 13 lut 2014, 20:34
    DO psychologa warto iść, gdy on nie pomoze należy zasiegnąć pomocy osób, ktróe na prawdę dobrze sie na tym znają. Pomoc tego typu oferuje klinika medox, podaję linka do ich strony internetowej http://medox.org.pl/
    Cytuj
  • goplaneczka 8 mar 2014, 10:48
    dokładnie, my w rodzinie przez długi czas się zmagaliśmy z kuzynką, podejrzewaliśmy anoreksję, dopiero wizyta u psychologa coś zmieniła, i dziewczyna powoli z tego wychodzi. a tak btw- we wrocławiu polecam poradnię alter ego, tam właśnie chodzi kuzynka
    Cytuj
  • zuzia83 21 maj 2014, 15:55
    Psychoterapia jest bardzo skuteczna, jeśli zainteresowana osoba chodzi na nią z własnej woli i chce poprawy. W innym przypadku to szkoda pary w gwizdek.
    Jeśli spadek nastroju spowodowany jest stresem w domu czy w pracy to na początek można sięgnąć po ziołowy środek Nervosed, który zawiera melisę i chmiel działające wyciszająco i poprawiająco ogólny nastrój. Przy tym ten środek nie uzależnia, po miesiącu stosowania odstawiłam go bez problemu.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 8 lip 2015, 7:54     (ostatnio zmieniony przez autora 31 lip 2015, 12:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Takie ziołowe środki moim zdaniem zupełnie nie sa skuteczne. Sama jestem bardzo nerwową osobą, brałam na początku leki na uspokojenie ale w końcu wybrałam sie nie do psychologa ale do psychiatry. Okazało się,że mam zaburzenia osobowośći .Tak zwaną osobowość borderline.

    Wizyta okazała się bardzo skuteczna. Zostały mi przypisane odpowiednie leki. Dzięki temu czuję się o wiele lepiej. Chodziłam tutaj : http://lifemedica.pl/specjalizacje/psychiatria/ - jest to centrum medyczne na ulicy Marii Curie Skłodowskiej w Gdańsku.
    Cytuj
  • reksio78 30 wrz 2019, 19:45
    No za ziołowymi lekami również nie jestem. Kiedy zaczęła mi dokuczać bezsenność to także takie jakieś kupowałam. Oczywiście nie pomagały. Kiedy doszło do tego, że ledwo żyłam, postanowiłam wreszcie pójść do psychoterapeuty. Wiem sama, że nie mogę spać głównie przez moje lęki. Udałam się do doktora Rudasia, który mnie wysłuchał i od razu zaplanował ze mną wizyty, a także rodzaj terapii. Jest coraz lepiej.
    Cytuj
  • AgaK123321 16 paź 2019, 6:19     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2019, 6:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Oczywiście, że warto, zawsze pomoże, jeżeli wybierzesz dobrego specjalistę oczywiście, ja ze swojej strony mogę polecić PsychoMedic, prowadzą też konsultacje przez skype: psychomedic.online
    I raczej zaczną od psychoterapii, przecież nie trzeba od razu brak silnych leków!
    Cytuj
  • Tomaotoma 27 lis 2019, 18:24
    Zawsze warto szukać pomocy. Czy to u psychologa, czy psychoterapeuty, czy psychiatry. Sama miałam poważne problemy - brak energii, bezsenność, wieczne zamartwianie się o wszystko. Potem doszedł do tego jakiś irracjonalny lęk przed wszystkim, kłucie w okolicach serca, uderzenia gorąca. Okazało się, ze cierpię na nerwicę. Pomógł mi doktor Dariusz Rubiś z Krakowa. Gdyby nie ten doświadczony psychoterapeuta to nie mam pojęcia w jakim stanie byłabym dziś. Dlatego moim zdaniem nie warto czekać aż sytuacja się pogorszy tylko działać jak widzisz, że coś jest nie tak.
    Cytuj
  • AgaK123321 30 lis 2019, 18:54
    Korzystaliście może z kliniki PsychoMedic ? Teraz mają również konsultacje online na stronie www.psychomedic.online
    Czy ktoś z Was wypróbował, jak to przebiega?
    Cytuj
  • rebon 27 mar 2024, 14:43
    Sprawdź https://wybierztanigaz.pl/dlaczego-warto-chodzic-do-psychologa/ jestem zadowolony.
    Cytuj
  • wezo 9 kwi 2024, 9:34
    Zobacz https://naturawitasp.pl/specjalisci-polecaja-psychologiczna-prace-z-cialem/ doskonały specjalista.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Skup włosów