Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaka dieta przy problemach z jelitami?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka dieta przy problemach z jelitami?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 26 lip 2022, 18:31
    Meggi85 napisał:Nigdy nie miałam takiego problemu, ale moją mamę często boli brzuch jak coś zje nieodpowiedniego i ma często biegunki. Jakie jeszcze są objawy takich wrzodziejących jelit? Może powinnam ją namówić jednak na lekarza.
    Na pewno wizyta nie zaszkodzi, jeśli zdarza jej się to często. Oprócz tego co wymieniłaś może pojawić się np. krwawienie albo utrata wagi. Zdecydowanie jeśli cokolwiek ją niepokoi to powinna pójść do lekarza
    Cytuj
  • karmelcia 31 sie 2022, 22:48
    tato zaczął stosować kapsułki z mesalazyną, jest poprawa, nabraliśmy nadziei że bedzie już tylko lepiej, tato psychicznie też odetchnął
    Cytuj
  • Meggi85 6 wrz 2022, 15:50
    jarzebina napisał:
    Meggi85 napisał:Nigdy nie miałam takiego problemu, ale moją mamę często boli brzuch jak coś zje nieodpowiedniego i ma często biegunki. Jakie jeszcze są objawy takich wrzodziejących jelit? Może powinnam ją namówić jednak na lekarza.
    Na pewno wizyta nie zaszkodzi, jeśli zdarza jej się to często. Oprócz tego co wymieniłaś może pojawić się np. krwawienie albo utrata wagi. Zdecydowanie jeśli cokolwiek ją niepokoi to powinna pójść do lekarza
    Udało mi się namówić mamę na lekarza. Nie było lekko ale już jesteśmy po badaniach. Lekarz zalecił dietę faktycznie lekkostrawną i powiedział, że jeśli to nie pomoże to ma wesprzeć organizm farmakologicznie.
    Cytuj
  • Kabanos 6 wrz 2022, 15:53
    Meggi85 napisał:Udało mi się namówić mamę na lekarza. Nie było lekko ale już jesteśmy po badaniach. Lekarz zalecił dietę faktycznie lekkostrawną i powiedział, że jeśli to nie pomoże to ma wesprzeć organizm farmakologicznie.
    Koniecznie zapytaj lekarza o te granulki. To chyba najlepsza forma do podania jaka jest obecnie, a jednak to duży plus nad tabletkami. Takie granulki dłużej się uwalniają i dzięki temu lepiej wchłaniają.
    Cytuj
  • jarzebina 12 wrz 2022, 12:33
    Granulki sa tez bardzo wygodne w użyciu, wystarczy jedna dawka dziennie, prosto na język i popić wodą. Nie ma znaczenia czy jesteś przed, w trakcie czy po posiłku.
    Cytuj
  • miloszdzban 3 lis 2022, 14:47
    Mi bardzo pomogła Pani dietetyk z kliniki enel sport w Łodzi, specjalizuje się w diecie w chorobach przewodu pokarmowego
    Cytuj
  • Ogryzka 5 lis 2022, 16:59
    Niestety nie zawsze dieta wystarcza, ale to połowa sukcesu. Dla mnie najważniejsze jest gotowanie dla siebie i wiedza co daję do swoich potraw. Przy problemach z jelitami wielu skłądników unikam. Granulki też pomagają mi opanować sytuację.
    Cytuj
  • nowa_kamila 11 kwi 2024, 12:01
    Bardzo wartościowe informacje znajdziecie odwiedzając stronę https://radiostars.pl/zdrowe-odzywianie-dla-zabieganych-jak-catering-dietetyczny-ulatwia-codzienne-dzialania/
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum