Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem na zmarszczki, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem na zmarszczki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dorciaporcia 10 sty 2023, 18:22
    nie ma nic lepszego przeciwzmarszczkom niz diamentowe lipidy z bielendy wielki uśmiech
    Cytuj
  • gajaa 1 lut 2023, 1:25
    Ja na zmarszczki używam Olejku Busajna, mega jest. I na zmarszczki, na cellulit czy rozstępy
    Cytuj
  • malgoroo 27 kwi 2023, 22:21
    Doskonałe na zmarszczki są kosmetyki z linii Diamentowe Lipidy z Bielendy, dobre i tanie
    Cytuj
  • borkowa 1 paź 2023, 20:54
    Polecam zdecydowanie naturalny Olejek Busajna. Super na zmarszczki, cellulit, rozstępy. Skóra nie jest taka galaretowata i pieknie się opala po nim uśmiech
    Cytuj
  • kulawko 31 paź 2023, 0:21
    Jak chcecie prawidłowo zadbac o swoją skórę polecam naturalny Olejek Busajna. I nawilża ją, wygładza, ujedrnia ale i wspomaga opalanie
    Cytuj
  • Uncia 27 mar 2024, 21:46
    A próbowałyście preparatów robionych na receptę? Mi się super sprawdzają, w doz można zrealizować takie recepty.
    Cytuj
  • Aniczka88 14 kwi 2024, 14:15
    Pracuje w gabinecie medycyny estetycznej i coraz więcej kobiet korzysta z wypełnienia zmarszczek, botoks jest już normą, w naszym gabinecie zamawiamy z apteki DOZ więc jest to bardzo bezpieczny produkt.
    Cytuj
  • artie 14 kwi 2024, 21:14     (ostatnio zmieniony przez autora 14 kwi 2024, 21:15, w całości zmieniany 1 raz)
    No właśnie dowiedziałam się dopiero co, że jest taka opcja i na pewno się nią zainteresuję, zapoznam się z warunkami zamówienia tego botoxu z dozu z dostawą do apteki.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum