Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kto się boi leczenia kanałowego?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kto się boi leczenia kanałowego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kosmiczna 24 mar 2015, 12:15
    Leczenie kanałowe jest nieprzyjemne, ale jak się ma dobrego stomatologa to na pewno nie ma się czego obawiać.
    Cytuj
  • GrzegorzT 24 mar 2015, 13:48     (ostatnio zmieniony przez autora 25 mar 2015, 8:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Cześć,

    leczenie kanałowe i ogólnie wszystko związane z leczeniem zębów odbywa się bez bólu,
    wiem bo ja bez znieczulenia nie zbliżę się do fotela uśmiech
    ostatnio usuwałem dwie ósemki,
    dostałem zastrzyk i nie było żadnego problemu,
    wszystko poszło bezboleśnie,
    w Olsztynie i okolicach mogę polecam [url=http://sujka.com.pl/]Sujkę [/url]
    świetny gabinet,
    sporo zależy także od podejścia stomatologa.
    Cytuj
  • june45 6 maj 2015, 14:41     (ostatnio zmieniony przez autora 18 maj 2015, 11:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Leczenie kanałowe wcale nie musi być nieprzyjemne, ale wiele zależy od dentysty. Ja akurat trafiłam na takiego, do którego nie boję się chodzić. Moja mama robiła tam [url=http://www.smigiel.net/protetyka.php]protetykę stomatologiczną u dra Śmigla[/url] i była bardzo zadowolona z efektów.
    Cytuj
  • 6 maj 2015, 14:45
    Ja tam się w ogolę dentysty nie boję.
    Cytuj
  • Glinka 13 lip 2015, 17:55
    Zawsze miałam obawy przed pójściem do dentysty. Jedna odkąd znajoma zaprowadziła mnie do swojej Pani stomatolog w Białobrzegach-przestałam się bać dentystów. Zabiegi nie są niczym strasznym- wszystko zależy od podejścia lekarza do pacjenta.
    Cytuj
  • tyrion 15 lip 2015, 16:49
    Ja to generalnie cierpię na dentofobię, wiec możecie sobie wyobrazić w jakim stanie jest moje uzębienie. Chodzę do dentysty tylko, jak już muszę, na kanałowym leczeniu jeszcze nigdy nie byłem, ale właśnie się powoli zbieram, żeby się zapisać. Na razie chodzę na psychoterapię do Pracowni Psychorozwoju w Warszawie.
    uwierzcie, tak się nie da żyć, ja nawet żeby iść na przegląd mam problem, zawsze mnie te zęby bolą, znieczulenie nic nigdy nie daje, więc nie ma tłumaczenia, że to nie boli. Bo boli i to strasznie. Wiem, że mam dwa zęby do leczenia kanałowego, ale po opowieściach znajomych, to albo pójdę pod narkozę, albo dam je po prostu wyrwać.
    Cytuj
  • zataraa2 16 lip 2015, 21:48
    Robiłam i jakoś nie narzekam, jedyne co mi przeszkadzało to to, że strasznie długo to trwało i było dosyć kosztowne, wyrywanie też miałam i dużo gorzej to wspominam
    Cytuj
  • mrozik00 22 lip 2015, 11:45
    Ja się bałem leczenia w ogole u dentysty, objętnie czy kanałowego, czy innych rzeczy. ale wreszcie mój dentysta sobie z tym poradził. Zaproponował mi gaz rozweselający glwiice i od tamtej pory mogę do dentysty chodzić nawet codziennie. Może u was w okolicy też jest jakiś dentysta, ktory się nią posługuje, osobiście polecam/
    Cytuj
  • Bonobo 29 lip 2015, 20:02
    Ja z lat dzieciństwa nie mam dobrego zdania o stomatologach, teraz panicznie sie ich boje wielki uśmiech
    Cytuj
  • kropka_95 14 sie 2015, 16:16
    Ja jak byłam mała to byłam stałym bywalcem u dentystów i do tej pory miałam już 2 razy leczenie kanałowe i powiem że nie ma czego się bać, odpowiedni dentysta z odpowiednim podejściem i wszystko da się przejść uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Schizofrenia?