Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Problem z cofniętymi dziąsłami, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem z cofniętymi dziąsłami

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • becia_koronczarka 7 wrz 2010, 22:40
    Wolałabym uniknąć aparatu, wiem,że to strasznie duż okosztuje tak w sumie i ponoć jest bolesne. Ale podejrzewam, że może się tak skończyć. Póki co znalazłam namiar na ortodontę na favore i się umówiłam na pierwszą wizytę. Zobaczymy.
    Cytuj
  • caipirinha 8 wrz 2010, 0:43
    Ja miałam nadwrażliwość zębów i też się okazało, że to z powodu odsłoniętych szyjek. Ale używam specjalnych past i bardziej się przykładam do mycia i jest jakby lepiej. A w każdym razie nie gorzejuśmiech
    Cytuj
  • WitoldEs 8 wrz 2010, 1:50
    Dentyści powinni więcej informować o takich rzeczach jak prawidłowe szczotkowanie, ja sie np dowiedziałem o tych wymiatających ruchach dopiero jak pojawił sie problem z dziąsłami. A jakbym wiedział wcześniej to może tego problemu bym nie miał. Też nie wiedziałem, że to ma takie znaczenie.
    Cytuj
  • panchita 8 wrz 2010, 6:31
    PannaDziewanna napisał:Ale ten aparat bardzo jej pomógł, cofanie dziąseł się zatrzymało tylko że nie da się cofnać tego co już się obsunęłosmutny
    Obiło mi się kiedyś o uszy że można wykonać coś takiego jak przeszczep dziąseł. Ale nie wiem w sumie na czym to polega. Trzeba by popytać specjalistów może. Ale chyba coś takiego istnieje.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 8 wrz 2010, 10:29
    A jakich past używacie? To pytanie do osób, które znają ten problem jakby coprzymrużenie oka
    Polecicie jakieś sprawdzone?
    Cytuj
  • caipirinha 8 wrz 2010, 11:34
    Używałam meridolu, ale nie była zbyt dobra albo za krótko nią mylam żeby to odczuć, bo chyba trzeba dłużej takiej pasty używać żeby odczuć poprawę. Potem miałam lacalut i uzywam go do tej pory (już kilka lat) na zmianę z zielonym elmexem.
    Cytuj
  • Lorelei 8 wrz 2010, 15:34
    Ja polecam Lacalut active. Nie jest to typowa pasta dla wszystkich ale specjalistyczna, chociaż nie kosztuje tyle co specyfiki, ktore mozna kupić tylko u lekarza.
    Cytuj
  • latynowska8 8 wrz 2010, 16:56
    Tylko niestety najlepsza pasta nie pomoże, jeśli problem wynika z wady zgryzu, zgrzytania czy przeciązeń...
    Cytuj
  • becia_koronczarka 8 wrz 2010, 19:42
    Domyślam się, że pasta nie wystarczy. Wiem, że musze iść do ortodonty, mam wizytę umówiona, ale dopiero za 7 tygodniskrzywienie
    Boje się tego aparatu, a niestety obawiam się, że to będzie konieczne. Masakrasmutny Nie wiem jak to wytrzymam przez dwa (?) lata...
    Cytuj
  • PannaDziewanna 8 wrz 2010, 20:48
    Dziewczyno nie pękaj, aparat to nie tragedia. Moja kumpela to się wręcz cieszyła, że bedzie nosić aparat, uważa, że wygląda z nim bardziej interesującouśmiech I ma rację! A co do bólu to też nie słyszałam żeby narzekała.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum