Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Szpilki czy baletki?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szpilki czy baletki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • JagMi 28 lip 2013, 20:11
    Ja - szpileczki , mam 10 par uśmiech
    Cytuj
  • Karolcia100 26 lis 2015, 15:50
    Wolę wygodne buty na płaskiej podeszwie, czyli baleriny, tenisówki, botki - w ciągu dnia dużo chodzę. Jednak szpilki czasem też trzeba założyć. Wtedy obowiązkowo zakładam wkładki żelowe, aby wytrzymać np. na weselu. Polecam każdej kobiecie uśmiech
    Cytuj
  • inka28 8 lut 2016, 9:36
    wszystko zależy od tego jakie w danym momencie będzie bardziej odpowiednie, ja osobiście wolę chodzić w szpilkach, ale ostatnio ze względu na jazdę samochodem muszę chodzić bez obcasów.
    Cytuj
  • UllKa 11 lut 2016, 18:25
    Ostatnio preferuję niskie obcasy.
    Cytuj
  • agadys 16 mar 2016, 15:40
    Bardzo lubię baleriny i najczęściej w nich chodzę, takie buty można z powodzeniem założyć do spodni jak i do sukienki. Rano zamówiłam sobie w Merg kolejną parę, ze skórzaną wkładką w środku i fajnym wiązaniem na kostce. już nie mogę się doczekać aby je założyć.
    Cytuj
  • nataszka 1 maj 2016, 20:47
    Zdecydowanie szpilki, zakładam je niemal na każdą okazję
    Cytuj
  • Glinka 17 maj 2016, 17:35
    Zdecydowanie wolę szpilki. Obecnie choruję na te: https://www.paradashop24.pl/MASSIMO-POLI-ZEBRA Jak tylko wezmę wypłatę, pewnie je zamówię. Nie wiem tylko co powiem mężowi przymrużenie oka
    Cytuj
  • mineralna 21 cze 2016, 15:39
    moje podstawowe, codzienne obuwie to sportowe buty, ale od czasu do czasu lubię założyć wysokie szpilki uśmiech
    Cytuj
  • Bonobo 4 lip 2016, 1:00
    Dla wygodny tylko baleriny bo lubię długie spacery :-)
    Cytuj
  • hasanna 12 lip 2016, 8:38
    Szpilki tylko na specjalne okazje, a baletki, no cóż raczej w takich nie chodzę, wolę już baleriny.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum