Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wybielanie zębów i pasty do zębów, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybielanie zębów i pasty do zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 4 gru 2012, 8:01     (ostatnio zmieniony przez autora 4 gru 2012, 8:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli chcecie wybielić zęby to musicie należycie o nie zadbać. Tak naprawdę żadna pasta cudów nie zdziała. Polecam za to ajonę. To pasta wybielająca do zębów, która... wcale nie ma właściwości wybielających ;-) Mimo wszystko moje zęby wyglądają naprawdę ładnie - w ciągu kilku tygodni wydatnie udało mi się poprawić ich wygląd i właśnie głównie o to chodziło!
    Cytuj
  • Marta30S 29 gru 2012, 22:00
    W sumie to się zgadzam, że sama pasta cudów nie zdziała.
    Ale dobry dentysta (tu lista) - na pewno pomoże wybielić zęby i doradzi jaką paste używac by o nie dbać, ale nie tylko by je jakoś ot z miejsca pasta wybielić. Takich past cudów to nie ma...
    Cytuj
  • dagmara80 19 mar 2015, 11:28
    pasta do zębów pomaga oczyścić zęby, ale najskuteczniejsze jest wybielanie zębów przeprowadzone w gabinecie stomatologicznym. Miałam niedawno wybielane zęby w gabinecie stomatologicznym w Tychach. Zabieg wybielania szybkiego w gabinecie jest rewelacyjny. Udało mi się zmienić kolor zębów o kilka odcieni.
    Cytuj
  • Wolff9 27 mar 2015, 15:46
    Witam.

    Znacie może kogoś sprawdzonego od implantów zębów z Wrocławia? Czy np. taka oferta jest Waszym zdanie ok?
    Cytuj
  • biokin 28 mar 2015, 15:15
    Hej, czy któraś z Was wybielała sobie zęby? Po ostatnim moim nieudanym wybielaniu pastą zdecydowałam się na bardziej zdecydowane działanie – wizytę w gabinecie. Wiele dobrego czytałam o wybielaniu metodą beyond oferowaną przez profesjonalne gabinety stomatologiczne. Czy ktoś ma zęby wybieloną tą metodą? Jak wrażenia?
    Cytuj
  • erykit 17 cze 2015, 6:39
    Problem w tym,żę pasty, które są dostępne w popularnych sklepach nie są skuteczne. Niestety ale zawierają za mała ilość składnika wybielającego zęby tak więc proponuję zakupić sobie coś profesjonalnego. Coś co da nam jakiś efekt.
    Świetna jest na przykład ta pasta Dentway:
    http://www.dentway.pl/pasty-wybielajace-zeby/11-profesjonalna-pasta-wybielajaca-zeby-dentway.html - zawiera bardzo dużą ilość aktywnego składnika i sprawia,że zęby stają się o wiele bielsze. Chroni również fluor przed próchnicą. Warto jest używać jej codziennie. Pierwszy efekt widoczny jest po kilku tygodniach.

    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Shop-Dent 29 cze 2015, 16:01
    Pasty wybielające można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszy rodzaj to pasty wybielające mechanicznie i to są pasty ścierne. One doskonale usuną wszystkie przebarwienia powierzchniowe, ale nie powinny być stosowane codziennie, gdyż nie są obojętne dla szkliwa zębów. Zaleca się używać ich maksymalnie 2-3 razy w tygodniu. Drugi rodzaj past wybielających to pasty wybielające chemicznie. Są to pasty, które mogą wybielić poniżej naturalnego kolorytu zębów. Niestety maksymalnie o ton lub dwa. W chwili obecnej najsilniejszą pastą wybielającą chemicznie jest pasta Yotuel All in One. Oczywiście ostateczny efekt zależy od wielu czynników m.in. od naturalnego kolorytu zębów.
    Cytuj
  • sloneczko9 6 lip 2015, 10:05     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lip 2015, 16:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Sama chciałabym tutaj napisać,że nie ma możliwości wybielenia zębów zwykłą pastą dostępną w sklepach stacjonarnych .nie zawierają dostatecznej ilości odpowiedniech wybielających składników i mogą wręcz sprawić,że zęby staną się nadwrażliwe. Tak wiec nie polecam.

    Za to w sieci obecnie można kupić sobie specjalny zestaw.

    Nie wiem czy słyszeillście o ibright ale obecnie wchodzi do Polski.W Stanach Zjednoczonych jest on bardzo popularny. Jest to dokładnie ten sam zestaw nakładkowy, który jest stosowany w gabinetach stomatologicznych ale jednocześnie cena jest o wiele niższa.Powiedziała mi o nim koleżanka, która jest stomatologiem.Sama przetestowałam i jestem zadowolona . Efekt super. Tutaj sobie o tym poczytajcie: http://ibright.pl/
    Cytuj
  • sylwia4012 17 lip 2015, 20:56
    Bardzo dobrym i skutecznym preparatem jest iBright. Jest bezpieczny i często stosowany w gabinetach stomatologicznych. Polecam tym bardziej, że jest dostępny w atrakcyjnej cenie
    Cytuj
  • wilo 19 kwi 2024, 10:30     (ostatnio zmieniony przez autora 19 kwi 2024, 10:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Sprawdź http://tragediadonbasu.pl/rodzaje-kompozytow-stomatologicznych/ bardzo dobrze wybrałem.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: zdrowe przekąski
Następna: Makijaż