Favore.plForumPozostałe tematy

Konsultantka kosmetyczna

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konsultantka kosmetyczna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • ZoHaHa 20 cze 2022, 10:14
    Cześć, zastanawiam się nad jakąś dodatkową pracą na lato, a może i dłużej, jeśli nie byłaby to zbyt wymagająca praca. Potrzebuję czegoś, co łatwo pogodzę ze studiami od października. Myślicie, że bycie konsultantką kosmetyczną jeszcze się opłaca? Jeśli tak, to w jaką firmę warto wejść?
    Cytuj
  • jarzebina 27 cze 2022, 12:38
    To wszystko zalezy ile pracy w to wkładasz. Może to być zajęcie dodatkowe, ale można się tym tez zająć na pełen etat, że tak powiem. Ja jestem konsultantką już od kilku lat, co chciałabyś wiedzieć? Chętnie odpowiem jeśli masz pytania.
    Cytuj
  • Meggi85 28 cze 2022, 10:13
    Jasne, że to dobry pomysł. Warto dorobić do budżetu szczególnie, że nie musisz temu poświecić dużo czasu. Jeśli chodzi o firmę wiem, że Mary Kay jest sprawdzone. Jak weźmiesz kosmetyki na start, a uznasz, że jednak to nie zajęcie dla Ciebie możesz je zwrócić. Z doświadczenia jednak wiem, że z czasem coraz więcej osób chce coś dla siebie zamówić nawet z grona najbliższej rodziny i znajomych, więc myślę, że nie ma co czekać uśmiech
    Cytuj
  • ZoHaHa 11 lip 2022, 10:38
    Dziękuję, zachęcacie uśmiech Jak się do tego zabrać krok po kroku? Dołączam do jakiegoś zespołu czy działam na własną rękę czy jak to się odbywa?
    Cytuj
  • jarzebina 4 sie 2022, 12:34
    Najlepiej skontaktuj się z konsultantką z Twojej okolicy, na stronie możesz taką znaleźć przez ich wyszukiwarkę, jeśli nie masz żadnej zaufanej. Ona już Cię przeprowadzi przez cały proces. Podpiszesz z nią umowę, kupisz zestaw startowy i już możesz działać uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 8 wrz 2022, 12:59
    Gdzie znajdę tą wyszukiwarkę, żeby znaleźć konsultantkę najbliżej mnie? Uwielbiam ich kosmetyki, ale już od dawna nie kupowałam od kiedy dziewczyna, od której brałam się wyprowadziła. Chętnie coś kupię, a może i dla mnie fajne okaże się takie zajęcie dodatkowe?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum