Favore.plForumPozostałe tematy

Wyprawka do szkoły

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyprawka do szkoły

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • jarzebina 27 kwi 2022, 14:43
    Wiem, ze jeszcze nie ma nawet wakacji, ale córka tak sie cieszy, ze idzie do szkoły, że codziennie już wymyśla, jaki plecak, jaki piórnik, śniadaniówka, zeszyty, kredki, farbki itp. Pomyślałam, że coś bym już jej mogła kupić na urodziny, które ma za 3 tygodnie. Ale co konkretnie? Co się sprawdza?
    Cytuj
  • Kabanos 10 maj 2022, 14:05
    Na pewno kredki, farby, plastelina i bloki. Przydadzą się jakieś teczki, temperówki i ołówki. Teraz obowiązkowy do wyprawki jest też ścieralny długopis. Ale chcesz jej już wszystko zakupić? Bo bywają też fajne zestawy dla pierwszoklasistów.
    Cytuj
  • Petrova 19 maj 2022, 20:13
    Kupujemy takie gotowe zestawy z astra. Zresztą kredki, plastelinę i farby plakatowe też tylko od nich, bo i cenowo i jakościowo bardzo dobre są.
    Cytuj
  • Ogryzka 28 cze 2022, 16:58
    ASTRA ma świetne te zestawy. Zresztą nie tylko same zestawy, ale też plecaki i różne dodatkowe artykuły plastyczne jak np pompony, które moja młoda uwielbia ostatnio przymrużenie oka

    Cytuj
  • jarzebina 5 lip 2022, 18:06
    Na urodziny wleciał plecak i piórnik, ale teraz kompletujemy resztę wyprawki. Jakie zestawy, pompony itp masz ma myśli? Takie artystyczne? Wycinanie, klejenie itp? Bardzo lubimy przymrużenie oka Coś konkretnego polecasz? Przyda się jak pogoda latem nie dopisze
    Cytuj
  • jarzebina 26 lip 2022, 15:15
    Dzięki spory wybór, myslę, że całkiem niezłą wyprawkę szkolną, ale też artystyczną tam skompletujemy uśmiech Jak jeszcze jakies polecajki przyjdą Ci do głowy to pisz uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 5 paź 2022, 16:56
    Ogryzka napisał:ASTRA ma świetne te zestawy. Zresztą nie tylko same zestawy, ale też plecaki i różne dodatkowe artykuły plastyczne jak np pompony, które moja młoda uwielbia ostatnio przymrużenie oka
    Jak lubicie takie rzeczy to zobacz sobie z ASTRA całe gotowe zestawy kreatywne uśmiech U nas się to supoer sprawdza. Teraz kupiliśmy też zestaw ich SZKOLNY ZESTAW PLASTYCZNY. Jest tam nawet kubeczek z blokadą wylania i biały klej o zapachu ananasa uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum