Favore.plForumPozostałe tematy

Pomysły na wieczór panieński, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysły na wieczór panieński

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 z 3
  • kava 8 lis 2018, 11:18
    na moim wieczorze najpierw zrobiłyśmy sobie małą imprezkę w domu, było pełno przekąsek, winko, drinki a potem poszłyśmy do klubu poszalec, było super. Jako przekąski to chyba najlepiej cośprostego ciasto francuskie z róznymi nadzieniami, pauszki z lubelli najlepsze
    Cytuj
  • ala_alicja 16 lis 2018, 11:25
    jak byłam świadkową to zabrałam przyszłą panną młodą do leszczyńskiego aerotunelu. Mają tam możlwośc organizacji wieczorów panieńskich bardzo miło zostałyśmy przyjęte. było nas 7 jeszcze koleżanki panny młodej. Bawiłyśmy się bardzo dobrze. myślałam o striptizerze jednak zrezygnowałam z tego pomysłu.
    Cytuj
  • pauza28 17 kwi 2022, 21:26
    Jak ja organizowalam dla psiapsi to najpierw byl wynajety pokoj w hotelu, tam wynajety striptizer, kilka konkursow i prezent od nas wielki uśmiech (seks zabawki i bielizna), troche %%% i potem na dysko wielki uśmiech
    Cytuj
  • dorciaporcia 21 kwi 2022, 19:57
    ooo a gdzie kupowaliscie te zabawki i bielizne?
    Cytuj
  • nowa_kamila 2 maj 2024, 9:59
    Niesamowicie atrakcyjną ofertę limuzyn do wynajęcia posiada firma https://najlepszelimuzyny.pl/wynajem-limuzyny-w-krakowie.html Jestem pewna że z ich oferty uda się Wam wybrać opcję idealna dla Was. Oferowane przez nich pojazdy do wynajęcia posiadają luksusowy wygląd i bogate wyposażenie obejmujące barek z napojami, wygodne kanapy lub fotele, profesjonalne nagłośnienie i kolorowe oświetlenie. Z łatwością znajdziecie u nich elegancki samochód do ślubu, party busy, imprezowe autobusy i tramwaje i wiele więcej. To profesjonaliści którzy doskonale znają się na potrzebach swoich klientów. Warto do nich zajrzeć.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum