Favore.plForumPozostałe tematy

Prezent dla babci, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent dla babci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  2 3 4 5 6 7 z 7
  • karmelcia 17 mar 2022, 10:19
    smajla napisał:
    karmelcia napisał:co kupujecie na święta swoim babciom?? Zastanawiam się nad kupieniem loko-suszarki Babyliss hydro fusion, wyglda świetnie, ma dobre opinie w necie, myślę, że babcia się szybko nauczy obsługi
    kupiłaś tą loko-suszarkę?? Podoba mi się ten model Babyliss, może bym kupiła na dzień babci, to już za kilka dni a jeszcze nie mam prezentu. Pewnie dosyć łatwo się nią włosy układa, nadaje im objętość, co sprawia, ze wyglądają jakby było ich więcej
    Cytuj
  • edmunddantes 13 mar 2023, 9:45
    też szukam prezentu dla mojej ukochanej babci. Co polecacie? Dodam, ze ona rzadko wychodzi z domu, w wolnym czasie sporo zas czyta
    Cytuj
  • gienekrocz90 14 mar 2023, 4:26
    Jak sporo czyta, to może kup jej lampkę nocną. Wiesz taką na stolik obok łóżka. Sam taką u siebie mam i naprawdę się bardzo przydaje. Zwłaszcza teraz, kiedy to słońca naturalnego jest jak na lekarstwo.
    Cytuj
  • edmunddantes 15 mar 2023, 16:36
    niby ciekawa idea, ale skad ja Ci wezmę takie lampki nocne? Obok mnie nie ma zadnego dobrego sklepu z takimi produktami. A zakupy w sieci to nie moja bajka
    Cytuj
  • gienekrocz90 16 mar 2023, 4:11
    A znasz V-TAC? To dobry producent oświetlenia. Sam nie byłem przekonany kiedyś do zakupów online, ale uwierz, że to duża wygoda. V-TAC to zaś sprawdzony producent. M.in. oferują właśnie nowoczesne, eleganckie i zarazem tanie lampki nocne.
    Cytuj
  • edmunddantes 17 mar 2023, 13:25
    dzieki, zobacze, co mają w ofercie. Szukam nadal jeszcze czegos na ten prezent. Lampka nocna może i fajna opcja, ale dobrze byloby mieć wiekszy wybor, także kazda rada mile widziana
    Cytuj
  • Georginia 20 mar 2023, 18:43
    Ja kupiłam babuni w dniu jej świeta czujnik czadu do łazienki z Lanberga, ma piecyk gazowy iw arto dmuchać na zimne a że dawno temu wspominała o zakupie to sie trafila okazja do spełnieni jej marzenia.
    Cytuj
  • malgoroo 27 kwi 2023, 22:25
    A może by tak dobre przeciwzmarszczkowe kosmetyki> Dobra jest ta linia diamentowe Lipidy z Bielendy
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Pozostałe tematy - dyskusje na forum