Favore.plForumPozostałe tematy

Skąd karmę dla zwierzaka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Skąd karmę dla zwierzaka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • samuraj 26 paź 2010, 11:28
    Cześć,
    Widzę, że w tym dziale sporo wątków dotyczy psów, więc chciałbym spytać gdzie kupujecie karmę dla swoich pupili? Ostatnio szukałem jakiegoś sklepu w sieci - tak żeby karma była dobrej jakości i w uczciwej cenie i znalazłem e-karma.pl Ktoś korzystał i może coś powiedzieć na ich temat? Z tego co widziałem, to promocje są całkiem spore można więc trochę pieniędzy zaoszczędzić. Co myślicie?
    Cytuj
  • dorota-s2 30 paź 2010, 8:59
    Witam,ja mam psa bardzo dużego tak z 70kg.Karmę z Puriny dla psów alergików z jagnięciną kupujemy w workach po 15kg,30 kg to bezpłatna dostawa,na Alegro -ale zoo-firma sprawdzona od trzech prawie lat.Prawie połowę taniej niż w sklepach zoo i w lecznicach
    Cytuj
  • samuraj 30 paź 2010, 22:47
    70 kg to spory zwierzak - musi się świetnie prezentować. A wracając do tematu pokarmu, to muszę się z Tobą zgodzić, że w sklepach internetowych jest dużo taniej. Na stronie e-karma.pl, o której wspominałem, znalazłem produkty, które w sklepach stacjonarnych kosztują dużo więcej. A skoro towar jest ten sam, to nie widzę powodu, żeby nie skorzystać i nie zaoszczędzić trochę grosza. Widzę, że nie tylko ja wychodzę z tego założenia.
    Cytuj
  • raksa1 7 lis 2010, 12:52
    Zgadzam się z Wami. W sklepach internetowych fajnie jest robić zakupy, zwłaszcza jeśli chodzi o ciężką karmę. Wielka wygoda, siedzę sobie w domu, i nie muszę dźwigać. Od dawna mam psy i koty więc przetestowałam wiele sklepów. Od kilku już lat kupuję w kar-ma.pl. Dobra, profesjonalna obsługa, dobre ceny, szybko realizują zamówienie. Spokojnie mogę ich polecić.
    Cytuj
  • samuraj 13 lis 2010, 20:06
    Ja również uważam, że dostawa karmy do domu jest sporym plusem. Jeśli ktoś będzie zamawiał z e-karma.pl to już przy zakupach powyżej 90 zł ma dostawę gratis - nie trzeba niczego dźwigać i szukać dobrej karmy w różnych sklepach zoologicznych. Parę minut przed kompem wystarczy poświęcić na zamówienie i wszystko załatwione. Teraz to już standard, wiec nie ma sensu tracić czasu i sił na tradycyjne zakupy.
    Cytuj
  • fantazja00 7 mar 2011, 15:24
    Ja również się zgadzam, że czasem lepiej jest zamówić karmę lub niezbędne akcesoria przez internet. Słyszałam rownież wiele pozytywnych opinii na temat sklepu krakvet.pl W tym sklepie najbardziej podoba mi się to, iż do każdego produktu dołączona jest szczegółowa informacja, która zawsze pomaga w dokonaniu wyboru...
    Cytuj
  • royalstyle 6 kwi 2011, 11:00
    Dla naszych psów generalnie zamawiamy w Klubie Hodowców, ale często także kupuję w dogspassion.pl i bardzo mogę polecić ten sklep internetowy - właściciel jest pasjonatem psiego żywienia (my odbieramy osobiście, bo mamy niedaleko przymrużenie oka )
    Cytuj
  • milia2010 28 sie 2011, 22:05
    Mając w domu małego pieska nie ma potrzeby zakupu wielkiego worka. Kupowanie karmy w mniejszych opakowaniach w sklepie internetowym ma m.in. tę zaletę, że przy okazji możemy nabyć różne niezbędne akcesoria. Zabawki, ubranka, szelki...
    Duży asortyment posiada
    Cytuj
  • Favoritka87 22 lis 2011, 15:51
    ja też uważam, że warto przez internet zamawiać , przede wszystkim jest taniej i nie trzeba tych wielkich worów nosić do domu samemu tyllko karma jest dostarczana do klienta, ja lubię kupować w skelpie e-karma, mają fajne karmy z wyższej półki w dobrych cenach i nie długo sie czeka na przesyłkę
    Cytuj
  • Marcelina79 18 lut 2012, 8:39
    A też widziałam omawianą tu e-karma.pl. Myślę, że sklepy internetowe są dobre dla osób które mają większe psy czy też mają ich przynajmniej dwa. Składa się większe zamówienie, które starcza na dłużej i przywóz mamy gratis. Kupując suchą karmę, raczej bierzemy jej więcej, bo przecież się nie przeterminuje. Ogólnie zakupy internetowe to wielka wygodna, szczególnie dla osób zapracowanych. Ja jak mam więcej czasu, to wolę pochodzić po sklepach stacjonarnych, czasem można trafić na jakieś nowości czy też promocje.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum