Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy do domu, strona 2

Aby dodać lub edytować usługę, musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz konta, zarejestruj się teraz!
FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy do domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 z 4  
  • Jwl123 15 kwi 2021, 17:43
    artie napisał:A korzystasz też z apki Carrefoura? Można zaoszczędzić dodatkowo, nie tylko na tej akcji "ceny niskie jak dawniej".
    Oczywiście, że tak. Nie dość, że gazetki to dodatkowo można zaoszczędzić sporo - zawsze się coś ciekawego znajdzie. Oczywiście nie zawsze jest coś co mnie akurat interesuje ale zawsze sprawdzam, czy nie ma czegoś ciekawego
    Cytuj
  • Karii 28 kwi 2021, 10:20
    Ostatnio jak byłam w Carrefourze było sporo fajnych rzeczy ogrodowo/tarasowych można fajnie urządzić w sumie za niewielkie pieniądze.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 kwi 2021, 16:38
    Nie tylko ogrodowe, ale też kwiaty, rowery. Znajomy kupił rower ponad 30% taniej. Gazetka jest duża i ogrom można też dopaść rzeczy grillowych taniej. Mąż też upatrzył sobie promocję na piwo uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 30 kwi 2021, 17:21
    Ooo znalazłam w ich gazetce genialny drewniany zestaw na taras na dole i do tego stolik i krzesła na taras na górze. Jestem mega zadowolona. Na majówkę jak znalazł uśmiech
    Cytuj
  • grzyb_h 30 maj 2021, 8:43
    Karii napisał:Ostatnio jak byłam w Carrefourze było sporo fajnych rzeczy ogrodowo/tarasowych można fajnie urządzić w sumie za niewielkie pieniądze.
    Teraz też są w gazetce ceny niskie jak dawniej uśmiech Wziąłem wczoraj leżaki plażowe, ale takie świetnie usztywniane i mam teraz na tarasie. Cena -50% więc nie wyobrażam sobie jak nie skorzystać uśmiech Carrefour daje radę.
    Cytuj
  • grzyb_h 31 maj 2021, 21:20
    Carrefour ma teraz dla dzieciaków super promocję z okazji dnia dziecka. Wszystkie zabawki są -30% taniej.
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2021, 16:01
    Co tydzień z gazetką Ceny niskie jak dawniej jest w Carrefour jakaś promocja na zabawki. Do tego można fajny rabat upolować z ich aplikacją.
    Cytuj
  • Uncia 1 sie 2021, 9:54
    Duże są zniżki z ich aplikacją? Często robię tam zakupy ale aplikacji nie mam.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 sie 2021, 22:09
    Uncia napisał:Duże są zniżki z ich aplikacją? Często robię tam zakupy ale aplikacji nie mam.
    Różnie ale w weekendy często -10 % uśmiech Lubię aplikację carrefoura.
    Cytuj
  • Meggi85 2 sie 2021, 8:34
    A wiecie że jeszcze nie mam. Jakoś zawsze zwracałam uwagę głównie na gazetkę. Ale może faktycznie aplikacja może być fajna. Gdzie można ją pobrać?
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: szkoła rodzenia