Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 38

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wiktoors 24 sie 2020, 10:57     (ostatnio zmieniony przez autora 24 sie 2020, 10:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Ostatnio przekonałam się do zakupu perfum przez internet. Postawiłam na 15 ml buteleczki, dzięki czemu mogłam przetestować kilka zapachów i wybrać swojego faworyta. Kupowałam je na stronie Exscenti i jestem bardzo zadowolona zarówno z trwałości, jak i ceny.
    Cytuj
  • Enterka 27 wrz 2020, 18:35
    Ja lubię zakupy stacjonarne, ostatnio szczególnie w Carrefourze bo mają świetne produkty marki własnej Jakość z Natury od naszych polskich rolników, a ceny też są naprawdę ok.
    Cytuj
  • justynka90 23 paź 2020, 12:00
    Ja przez internet kupuje wiele rzeczy uśmiech Często kupuje ciuchy, buty i kosmetyki. Również często zaglądam do internetu gdy potrzeba kupić dla kogoś z rodziny prezent uśmiech
    Cytuj
  • Ask1985 26 paź 2020, 12:08
    Przez Internet kupuję praktycznie wszystko.
    Ostatnio znalazłam https://recenogi.pl/ wiele ciekawych rzeczy. Kupiłam sobie torebkę, zakolanówki do ślicznych sukienek oraz ostatnio na dzień chłopaka kupiłam zestaw skarpetek, bardzo kolorowe, ciepłe i wygodne.
    Cytuj
  • darusjo 30 paź 2020, 11:57
    a w sumie rozne rzeczy, no nie da sie ukryc, ze teraz takie zakupy to sa o wiele bardziej bezpieczne niz w zwykych placowkach stacjonarnych. A przeciez takie kupowanie przez siec jest tez wygodne, mozna kupowac z domu, znalezc odpowiedni asortyment za odpowiednie ceny. W sumie w takich zwyklych sklepach to teraz przede wszystkim kupuje produkty spozywcze
    Cytuj
  • darusjo 18 lis 2020, 14:06
    czesc, chce kupic niedlugo jakies fajne zarowki do swojego pokoju. Co byscie mi doradzili? W glownej mierze zalezy mi na odpowiednim oswietleniu. To jasne. Ale nie obrazilbym sie, gdyby te artykuly byly jednoczesnie jakies designerskie, gdyby mialy w sobie cos, co je odroznia od innych elementow z tej kategorii
    Cytuj
  • darusjo 20 lis 2020, 8:17
    aha, dziekowa, no na pewno wezme je pod uwage. Ma ktos jeszcze jakies inne propozycje?
    Cytuj
  • ZoHaHa 29 cze 2021, 0:29
    Wszystko, od ciuchów, wyposażenia domu, kosmetyków, nawet po żywność i leki. Ale na prawdę sporo można zaoszczędzić kupując online. Apteka aptelia.pl to moje ostatnie odkrycie, mają gwarancję najniższych cen
    Cytuj
  • pauza28 19 sie 2021, 15:43
    ja też wszystko do domu i ciuchy ostatnio kupiłam w dobrej cenie neon 750 z Genesis są genialne.
    Cytuj
  • nowa_kamila 29 gru 2023, 7:32
    Rewelacyjne meble jak komody białe nowoczesne znajdziecie w http://mebel4u.pl/komody-biale Dodatkowo posiadają oni również również szafy, stoły, witryny, meble łazienkowe, hokery i wiele więcej. Ich jakość wykonania jest bardzo wysoka więc klient zawsze otrzymuje produkt zgodny z oczekiwaniami. Spotkacie się tam również z super obsługą i konkurencyjnymi cenami. Wizyta u nich pozwoli Wam urządzić każde pomieszczenie.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów