Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Podobają Wam się szare wnętrza?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podobają Wam się szare wnętrza?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 19 lis 2012, 19:59
    Mnie się szare wnętrza podobają. Ładne są też beżowe i brązowe, takie jak tu kafelki salonowe.
    Cytuj
  • duszka4 7 gru 2012, 12:48
    szare wnętrza wyglądają bardzo elegancko, moim zdaniem uspokajają, fajnie gdy połączymy szarość z innymi kolorami, lub zagramy oświetleniem, a jak wam się podoba szarość w tej łazience?
    Cytuj
  • tadeusz85 10 gru 2012, 11:32     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 14:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Mi się podobają. przymrużenie oka
    Cytuj
  • sonique321 27 gru 2012, 15:10
    Podoba mi się szary w pomieszczeniach ponieważ można do niego dobrać szalone dodatki, które nie będą się gryzły: pomarańczowy, żółty, różowy czy limonkowy. Wesołe, soczyste kolory i stonowany szary to bardzo ciekawe połączenie!
    Cytuj
  • Kajakarz 21 lut 2013, 18:10
    Szare wnętrza to mi się podobają tylko w biurachuśmiech
    A tak w domu to jednak wolę kolory - w życiu jest tyle szarości i smutów, że dom powinien być zupełnie inny.
    Kolorowe farby, jakaś soczysta fototapeta np z - i jak najwięcej energii, która płynie z barw.
    I od razu życie jest "żywsze"
    Cytuj
  • blue-green 5 kwi 2013, 13:57
    Nie podobają się mi szare wnętrza.Lubię bogactwo kolorów we wnętrzu, bardzo podobają się mi żywe kolory we wnętrzu, gdzie wszystko współgra. aranżacje okna są zharmonizowane z resztą pomieszczenia.
    Cytuj
  • miranda88 11 kwi 2013, 2:39
    Jeszcze do niedawna mi się nie podobały, ale odkąd zobaczyłam aranżacje stworzone z wykorzystaniem betonu architektonicznego, to zmieniłam zdanie i przyznaję, że bywają super uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 12 kwi 2013, 16:33     (ostatnio zmieniony przez autora 12 kwi 2013, 16:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeżeli szare wnętrze jest odpowiednio naświetlone, a dodatki fajnie rozjaśniają tę szarość, to wygląda to naprawdę bardzo fajnie uśmiech
    Cytuj
  • Kor25 12 kwi 2013, 18:54
    Szarości są modne, ładnie prezentują się z bielą i czernią.
    Cytuj
  • mscislaw 15 kwi 2013, 19:33
    Mi osobiście bardzo podobają się szare wnętrza. Należy jednak pamiętać o odpowiednich dodatkach tak aby wnętrze nie było ponure ale nabrało nowoczesnego stylu.
    Do szarych ścian proponuję ten komplet mebli Są jasne i dzięki temu pomieszczenie będzie przestronne i pełne światła.
    I odwrotnie : Do ciemnych mebli pasują jasne ściany.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: sufity napinane