Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Auto - części w sieci, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Auto - części w sieci

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Swojezdanie 26 lut 2013, 12:22     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 12:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli chcemy zadbać o bezpieczeństwo i zależy nam na utrzymaniu wysokiej jakości wszystkich części i sprawnym działaniu samochodu przez długie lata, to jednak lepiej jest skorzystać z autoryzowanego serwisu, gdzie mamy pewność, skąd dana część pochodzi i że jest oryginalna (i z gwarancją!). Dobrze jest w tym temacie brać przykład z profesjonalnych firm zajmujących się szeroko pojmowanym transportem - firmy te mają przecież bardzo intensywnie eksploatowane pojazdy, a pomimo to upływ lat nie wpływa znacząco na stan techniczny pojazdów, ponieważ są one pod stałą opieką mechaników i konserwatorów z autoryzowanych salonów i punktów napraw.
    Cytuj
  • sonique321 8 mar 2013, 14:59
    Tak zdarza mi się kupować drobne części takie jak osłony przeciwsłoneczne czy wycieraczki przez Internet, większe takie jak części do silnika w stacjonarnych sklepach z częściami.
    Cytuj
  • ewa1974ll 25 mar 2013, 14:54
    Witam, Ostatnio korzystałam z usług Firma z której bardzo jestem zadowolona . Gorąco ją polecam polecenia. Zapraszam do obejrzenia referencji
    Cytuj
  • magdatom-car 29 mar 2013, 17:45
    Witam
    Ja osobiście robię zakupy tylko przez internet Dużo Taniej i Szybciej
    Jeśli Szukają Panstwo Oryginalnych Żarówek Xenon , Przetwornic,Halogeny,Reflektory Xenon Bixenon Led ,Kierunki Moduły itp.
    Zapraszam do Sklepu
    Nie żadna CHINA ! wszystko Oryginalne
    Cytuj
  • emgielka 18 kwi 2013, 14:32
    osobiście polecam pomoc drogową i warsztat Wawa-Hol . Posiadają profesjonalny warsztat oraz zespół wykwalifikowanych pracowników, każdy jest wyspecjalizowany w danej dziedzinie np. elektryk-diagnosta, lakiernik, mechanik, blacharz.
    Cytuj
  • plny 13 lut 2014, 23:15
    Jeśli ktoś chciałby zamontować sobie w samochodzie xenony. To polecam wam http://www.xenon-serwis.pl/pl/sklep/kategoria/zarowki,44,498,1.html . Bardzo dobra firma oferująca sprzedaż i montaż xenonów oraz profesjonalne doradztwo. Sprawdźcie.
    Cytuj
  • sylwia4012 23 lut 2014, 0:12
    Ja ostatnio musiałam zamówić turbo do mojego volvo bo nikt w okolicy nie miał i wyszło super na drugi dzień kurier dostarczył paczkę, a zamawiałam tu http://www.kramex.net.pl/turbosprezarek,3031.html
    Cytuj
  • Mira_K 2 mar 2014, 11:59
    My na allegro części kupiliśmy.
    Cytuj
  • majesty15 9 mar 2014, 20:42
    W sieci działa sklep cartravels.pl w którym można kupić bagażniki na rowery, foteliki dla dzieci, lodówki podróżne oraz inne artykuły. Można również kupić mniejsze rzeczy jak dywaniki, ogólnie jest dostępnego sporo asortymentu.
    Cytuj
  • 21 mar 2014, 19:36
    Ja też najczęściej na allegro coś dla siebie znajdę nie wiem jak wy
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum