Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki prezent na dzień dziecka?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na dzień dziecka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajetano 15 lis 2012, 15:34
    TYLKO LEGO wielki uśmiech Mamy juz cały dom lego i chcemy więcej. Syn je uwielbia... ja tez.
    Cytuj
  • kamaho 22 lis 2012, 11:53     (ostatnio zmieniony przez autora 29 lis 2012, 8:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja nie kupuję nic. To jest komercyjne święto tak jak dzień ojca, matki, walentynki i mikołajki. Ludzie specjalnie powymyślali takie "święta" żeby sklepu mogły na siebie zarabiać.
    Cytuj
  • Kajakarz 3 gru 2012, 20:31
    kamaho, to szkoda Twoich dzieciaków, nie dostają zabawek czy jakichś innych upominków?
    A to czasem takie przyjemne jest... no weź no płacz
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 27 sty 2013, 17:22
    Kajetano napisał:TYLKO LEGO wielki uśmiech Mamy juz cały dom lego i chcemy więcej. Syn je uwielbia... ja tez.
    Ha, nasze dzieci powoli wychodzą z klocków młodszych (klocki drewniane kupowaliśmy do tej pory) i teraz też zaczynamy się powoli zastanawiać nad Lego. Ach ta moda
    Cytuj
  • pistacja 29 sty 2013, 11:20     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2013, 11:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Moja chrześnica uwielbia lalki, więc nie wyobrażam sobie kupienia jej czegokolwiek innego, bo właśnie z takiego podarunku cieszy się najbardziej. Ostatnio widziałam nawet czarnoskórą lalkę z wyprzedaży i zastanawiam się, czy w tym roku nie kupić czegoś takiego w ramach nauki tolerancji przymrużenie oka
    Cytuj
  • mmajew 29 sty 2013, 13:08
    jaromir89 napisał:Dzień dziecka, dniem dziecka - gwiazdka zbliża się wielkimi krokami.
    Teraz hitem jest sterowany pojazd i motor Spidermana (widziałem reklamę w RTL) w Polsce również pojawił się w sklepach internetowych motor spidermana - wygląda super.
    Motor spidermana ? Może coś takiego na urodziny, albo na komunię, ale nie na dzień dziecka. To powinien być mały upominek, a nie taki ekstrawagancki prezent.
    Cytuj
  • szeptem 8 lut 2013, 13:25
    Kajakarz napisał:kamaho, to szkoda Twoich dzieciaków, nie dostają zabawek czy jakichś innych upominków?
    A to czasem takie przyjemne jest... no weź no płacz
    Przyjemne nie znaczy ze można tylko w te święta kupować coś dziecku. Moje np, choć sa za małe jeszcze, dostają upominki niezależnie od okazji.. A co do reszty sztucznych świąt takich jak kamaho napisał, mam taki sam stosunek, sztuczne nakręcanie się w konkretne dni jedynie przymrużenie oka a milo jest dostać/dać coś komuś bez okazyjnie, czyż nie?
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 lut 2013, 15:37     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 15:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Miło, ale jak czuje się dziecko, gdy w przedszkolu czy szkole wszystkie inne chwalą się, co dostały, albo co robiły w Dzień Dziecka, a tylko to jedno dziecko się nie odzywa, bo nie dostało nic? smutny Moim zdaniem to nie fair!
    Cytuj
  • 10 lut 2013, 11:18
    Warto zapytać o to dziecko i spełnić jego marzenia... oczywiście zapytać można dyskretnie rozmawiając o marzeniach, planach itp.

    uśmiech
    Cytuj
  • ngapet 20 lut 2013, 14:26
    Myślę, że klocki lego to będzie dobry prezent. Takie klocki pozwalają nie tylko dziecku zapomnieć o bożym świecie, ale przede wszystkim pogłębiają jego wyobraźnię uśmiech
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum