Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Jaki prezent na komunię, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na komunię

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • rekasetka23 8 lis 2012, 11:28
    Ja jestem za inwestowaniem w sensowny, zrównoważony rozwój dziecka. Nawet (a może tym bardziej) wtedy, kiedy chodzi o prezenty.

    Cytuj
  • tadeusz85 9 lis 2012, 15:38
    ^ up masz rację. Lepiej inwestować w rozwój dziecka niż kupić mu ipada 2 i wyrzucić pieniądze w błoto.

    Cytuj
  • fleszyn 12 lis 2012, 8:27
    A ja wpłaciłem na lokatę 1500 zł z dopiskiem że przed 18 nie można tego wybrać. Myślę że to rozsądne....
    Cytuj
  • flupikos 13 lis 2012, 9:35
    Ja kupiłem swojemu chrześniakowi rower oraz dałem trochę kasy.
    Cytuj
  • brill3r 13 lis 2012, 11:12
    Kasa, która sama procentuje i będzie do wykorzystania za lata - niezły pomysł.
    W sumie złoto też mogłoby być. Albo kilka butelek dobrego wina (z tym samym założeniem, że dopiero za ileś lat będą dostępne...) uśmiech
    Cytuj
  • Kajetano 15 lis 2012, 15:35
    A co powiedzie na konsolę PSP?
    Cytuj
  • AstaLawista 2 mar 2013, 19:08
    Konsoli bym nie kupiła, ale nad laptopem zastanowiłabym się uśmiech w końcu ten kilkulatek ma rodziców, którzy odpowiadają za dzieciaka, więc jest szansa, że 9latek nie będzie tracił wiecznie czasu przed komputerem, a taki sprzęt zawsze się mu się przyda. Na początek może nie szalałabym z nie wiadomo czym, ale żeby dobrze dziecku służył. Tu są fajnie komputery opisane: można wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieć uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 11:51     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 11:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Mój chrześniak ma dopiero 3 lata, ale jak widzę, w jakim kierunku to wszystko zmierza, to już teraz przeraża mnie Jego komunia... Co prawda Jego rodzice podchodzą do sprawy prezentu dość rozsądnie, bo są okazje, w których przecież nie prezenty są najważniejsze, ale jak Mu kupię zegarek, rower, czy medalik - jak to się kiedyś kupowało na komunię - to dzieciak będzie się czuł poszkodowany, kiedy porówna upominki z innymi dziećmi... Nie wiem, może już teraz zacznę odkładać? ;-)
    Cytuj
  • 11 mar 2013, 11:22
    Mi się zbliża komunia chrześnicy i na dodatek dziewczyna ma wszystko, czego zapragnie. Rodzice są bogaci, kucyki, nie wiadomo co mają. I co ja mam teraz zrobić? Może postawię na dokładnie odwrotną strategię - kupię coś małego, symbolicznego - na przykład łańcuszek z pierwszą literą jej imienia jako wisiorkiem, na jakieś laptopy albo smartfony mnie nie stać
    Cytuj
  • Anula92 22 maj 2013, 16:36
    Niedawno miałam taki sam problem. Szukałam w necie i na forach ostatecznie siostrzenicy dałam kasiorę i kupiłam kosz ze słodyczami;] nie wiem z czego się bardziej cieszyła, bo oczy jej się tak zaświeciły na ten kosz. Łasuszek jeden ;] co do tych koszy są różne, z tej stronki najwięcej ludzi na forach korzystało i ja też jestem zadowolona ;] na pewno się vrzyda namiar, jak nie na ta to inną okazję.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum