Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Prezent na ślub - AGD, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezent na ślub - AGD

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilka32 16 maj 2019, 19:20
    Swojej przyjaciółce kupiłam na prezent odkurzacz pionowy Ergorapido Allergy, super nowoczesny, fajnie się prezentuje, bezprzewodowy, no i co ważne przeznaczony właśnie dla osób z alergią. Była bardzo zadowolona z prezentu.
    Cytuj
  • zylek 20 cze 2019, 8:42
    Może lepiej uderzyć w pamiątkowe prezenty? Takie rzeczy mają przecież na Empik Foto. Nie lepiej? Fotoksiążka, poduszka ze zdjęciem? Na pewno wrażenie zrobicie zdecydowanie lepsze niż jakimiś tam bzdurami. Sprzęt AGD? Tylko jeśli zostanie zamówiony przez młodych. Nie kupujcie im przykładowej lodówki, bo gdzie to ma sens? Przecież wiadomo, że mają własnego oczekiwania.
    Cytuj
  • Petrova 23 cze 2019, 12:46
    My się składaliśmy dla młodych na fajny piekarnik, bo oboje kochają gotować. Kupiliśmy im 600 Flex SurrounCook z Electroluxa i byli zachwyceni. uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 29 lip 2019, 19:27
    Petrova napisał:My się składaliśmy dla młodych na fajny piekarnik, bo oboje kochają gotować. Kupiliśmy im 600 Flex SurrounCook z Electroluxa i byli zachwyceni. uśmiech
    Piekarnik faktycznie super sprawa, sama bym chciała taki dostać prezent bo uwielbiam gotować, a czytałam, że ten piekarnik ma super termoobieg i bez problemu można piec na kilku poziomach, prawda?
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:31
    Może oczyszczacz powietrza? Kupiłam ostatnio Pure A9, świetnie się sprawdza, czuć różnicę w powietrzu, człowiek od razu lepiej się czuje, działa na sporą powierzchnię.
    Cytuj
  • Meggi85 4 gru 2019, 12:02
    My zrzuciliśmy się na zmywarkę. Wzieliśmy rodzicom electroluxa takiego gdzie wszystko schnie bez otwierania zmywarki to się nazywa AirDry. Mama jest zachwycona a jak mama jest zadowolona to i tata sie cieszy bo ma ciszę i spokój uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 1 sty 2020, 22:23
    Nie obraziłabym się jakbym na ślub dostała jakieś fajne AGD. Ślub brałam wieki temu, więc ciężej był o takie prezenty. Teraz to bym chciała zmywarkę Comfort Lift jakbym sobie miała prezenty wybierać uśmiech
    Cytuj
  • grzyb_h 2 sty 2020, 7:27
    Takie prezenty są teraz fajnie na czasie. Moja siostra dostała niedawno na ślubny prezent okap electroluxa, ten Hob2Hood.
    Cytuj
  • Rybka12e 24 lip 2020, 13:48
    jeśli agd kupować na prezent to już coś naprawdę wartościowego a nie żelazko. Może Wyciskarkę wolnoobrotową? Albo robota odkurzajacego roomba? To sa prezenty na wypasie przymrużenie oka
    Cytuj
  • Hana21 19 sie 2020, 12:39
    Ja na prezent ślubny kupiłam odkurzacz Pure Q9 i para młoda była zadowolona. Jest to nowoczesny sprzęt bez kabla więc sprzątanie nim jest proste i wygodne.
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum
Poprzednia: LG WEBOS