Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jaki kurs dla kosmetyczki?

Aby dodać lub edytować usługę, musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz konta, zarejestruj się teraz!
FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kurs dla kosmetyczki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Glinka 28 wrz 2016, 17:52
    Czy któraś z Was jest z zawodu kosmetyczką? Czy możecie polecić mi sprawdzony kurs kosmetyczny?
    Cytuj
  • zylek 23 sty 2017, 7:24
    Wszystkiego nauczycie się w Beauty lux, tam was uczą zawodu i do wszystkiego przygotują.
    Ale nie spodziewajcie się, że nagle z niczego dojdziecie na jakiś wysoki poziom. Dopiero stopniowo można liczyć na prawdziwe sukcesy.
    I ogólnie zawód kosmetyczki jest naprawdę perspektywiczny.
    Cytuj
  • baseball12 24 sty 2017, 15:09
    Fajnie przymrużenie oka Dzięki wielkie za wszystkie porady uśmiech
    Cytuj
  • anjelica65 29 mar 2017, 23:53
    Moim zdaniem w tej kwestii warto też popytać znajomych uśmiech
    Cytuj
  • Karton33 16 kwi 2017, 23:13
    Nie ma czegoś takiego jak sprawdzony kurs. Nie wiem, może się mylę, ale takie jest moje zdanie.
    Cytuj
  • Zanita 31 paź 2020, 20:03
    Ja szukam jakichś dobrych kwasów do salonu, możecie polecić coś konkretnego? Zastanawiam się nad marką PeelMission, któraś z Was na niej pracuje?
    Cytuj
  • Brigget 1 lis 2020, 11:01
    Mam je w swoim salonie, zaufana marka, porządne kosmetyki, poza tym firma oferuje świetne szkolenia więc jesteś świetnie przygotowana do wykonywania zabiegów.
    Cytuj
  • Meggi85 1 lis 2020, 20:51
    Ogryzka napisał:U mnie też są i będą na pewno. Można na ich stronie zobaczyć jak to wygląda https://peel-mission.pl/ . Skuteczność to jedno ale i atrakcyjna cena. Dużo klientek jest zachwycona efektami.
    A są również utrwalające kosmetyki tej marki do stosowania w domu po zabiegach?
    Cytuj
  • Ogryzka 30 gru 2020, 8:17
    Miałam zabiegi z PeelMission i zabrałam mamę ze sobą. Wziełam jej do domowego użytku dla zachowania efektów zestaw ich B-Like przeciwzmarszczkowy. Tu zawierzyłam kosmetyczce i fatycznie mama jest mega zadowolona z efektów. Tu w skład wchodzi tonik i krem.

    B-Like Tonic - Tonik, którego składniki zapewniają uzyskanie natychmiastowego efektu minimalizacji zmarszczek mimicznych, nadają młodszy wygląd i przywracają naturalny blask.
    B-Like Krem - Wysoce zaawansowany krem o działaniu przeciwzmarszczkowym, który wpływa na zachowanie młodego wyglądu skóry.
    Cytuj
  • Tokjo 30 gru 2020, 16:42
    A czy ta marka PeelMission ma jakieś produkty i zabiegi dla cery problematycznej/ trądzikowej?
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum