Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Kurs na instruktora prawa jazdy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs na instruktora prawa jazdy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mario_bros 14 sie 2010, 14:59
    Czy ktoś się orientuje na jakich zasadach można zrobić kurs na instruktora prawa jazdy i czy warto?
    Cytuj
  • alpaka 14 sie 2010, 17:28
    Ja tak z ciekawości, robiąc ostatnio prawo jazdy podpytywałam mojego instruktora jak wygląda taki egzamin na uprawnienia instruktorskie. Z tego co mówił, to niewiele się różni od zwykłego egzaminu na prawko, tylko jest dwa razy droższy. Ale nic więcej nie wiem, bo nie drążyłam tematu, jako świeżo upieczony kierowca raczej nie zamierzam być od razu instruktorem przymrużenie oka
    Cytuj
  • biwo 14 sie 2010, 20:37
    Warunkiem przystąpienia do takiego kursu jest ukończenie 21 lat i prawo jazdy przynajmniej od roku (albo dwóch...). Kiedyś sam się zastanawiałem nad takim kursem, bo bardzo lubię jeździć. Ale okazało się, że nie mam zdolności nauczycielskich no i przede wszystkim cierpliwości...
    Cytuj
  • andriusza 14 sie 2010, 23:59
    biwo napisał:Warunkiem przystąpienia do takiego kursu jest ukończenie 21 lat i prawo jazdy przynajmniej od roku (albo dwóch...). Kiedyś sam się zastanawiałem nad takim kursem, bo bardzo lubię jeździć. Ale okazało się, że nie mam zdolności nauczycielskich no i przede wszystkim cierpliwości...
    Masz trochę nieaktualne dane... Z tego co ja wiem, to trzeba mieć prawo jazdy przynajmniej od trzech lat.
    Dodatkowo zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań, oświadczenie o niekaralności (dotyczy przestępstw drogowych) i wykształcenie minimum średnie.
    Cytuj
  • biwo 15 sie 2010, 7:27
    andriusza, nie będę się z Tobą sprzeczał, bo widzę, że znasz się na rzeczy przymrużenie oka Widać, że pamięć jest bardzo ulotna, ja się już dawno orientowałem na ten temat i stąd pewnie ta pomyłka... Dzięki za poprawienie przymrużenie oka
    Cytuj
  • mario_bros 15 sie 2010, 8:32
    andriusza, a wiesz coś więcej na temat tego kursu?? Ile trawa?
    Cytuj
  • andriusza 15 sie 2010, 9:41
    mario_bros napisał:andriusza, a wiesz coś więcej na temat tego kursu?? Ile trawa?
    Orientuję się bo jestem świeżo po takim kursie język

    Mój kurs trwał trzy miesiące. Wyszło jakieś 120 godzin teorii i koło 80 praktyki.
    Cytuj
  • henio76 15 sie 2010, 10:20
    a czy ktoś się orientuje jakie są zarobki w tym fachu? Dużo można wyciągnąć będąc instruktorem?
    Cytuj
  • piwoz 15 sie 2010, 12:46
    henio76 napisał:a czy ktoś się orientuje jakie są zarobki w tym fachu? Dużo można wyciągnąć będąc instruktorem?
    Zarobki szczerze mówiąc nie powalają... U mnie wychodzi koło 10 zł na godzinę. A do tego są ograniczenia - nie można robić więcej niż 8 h dziennie. To dobre raczej jako praca dodatkowa, można sobie dowolnie ustalać godziny pracy, więc to duży plus.
    Cytuj
  • tomaskib 15 sie 2010, 13:28
    piwoz napisał:
    henio76 napisał:a czy ktoś się orientuje jakie są zarobki w tym fachu? Dużo można wyciągnąć będąc instruktorem?
    Zarobki szczerze mówiąc nie powalają... U mnie wychodzi koło 10 zł na godzinę. A do tego są ograniczenia - nie można robić więcej niż 8 h dziennie. To dobre raczej jako praca dodatkowa, można sobie dowolnie ustalać godziny pracy, więc to duży plus.
    Ja zarabiam trochę więcej - 13 zł na godzinę. Ogólnie się zgadzam, choć dodam, że najlepiej można "dorobić" na dodatkowych lekcjach. Nie są wliczane w ten dzienny limit, a cena o wiele wyższa (nawet koło 50 zł za godzinkę... )
    Ale żyła złota to to nie jest, więc polecam dobrze się zastanowić przed przystąpieniem do kursu...
    Cytuj
1 2 z 2  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum