Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Pożyczka na studia?, strona 3

Aby dodać lub edytować usługę, musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz konta, zarejestruj się teraz!
FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pożyczka na studia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • RzecznikAasa 2 paź 2014, 23:07
    Witam,

    Oprócz czystej historii kredytowej, oczekujemy udokumentowanych, stałych dochodów. Dopiero spełniając te warunki oraz posiadając stały adres zamieszkania w Polsce, mogą Państwo ubiegać się o pożyczkę w Aasa. Służę pomocą w przypadku wątpliwości.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
  • Masa 31 paź 2014, 18:34
    Załóżmy, że mam u Was pożyczkę i coś mi się pozmieniało np. terminy otrzymywania poborów na konto. Czy mogę zmienić termin ustalonej raty? Ile to będzie kosztowało?
    Cytuj
  • RzecznikAasa 31 paź 2014, 21:29
    Masa,

    Terminy spłat można zmienić tylko pod warunkiem wcześniejszego skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta.
    Zachęcam do zadawania pytań, na wszystkie chętnie odpowiem.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
  • Meggi85 1 lis 2014, 9:30
    Warunki wydają się być bardzo elestyczne dla klienta. Fajnie, ze na rynku są takie firmy. Nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie. Niestety studiując nie zawsze ma się rozplanowane wydatki, bo ciągle coś może wyskoczyć jak zakup kolejnych materiałów. A czy jest możliwość karencji w spłacie załóżmy na okres jednego miesiąca?
    Cytuj
  • RzecznikAasa 2 lis 2014, 21:49
    Witam,

    W takiej sytuacji należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zwykle staramy się stanąć po stronie Klienta, aby miał wystarczająco wiele czasu na zgromadzenie środków potrzebnych do spłaty zobowiązania.

    Pozdrawiam,
    Rzecznik marki Aasa
    Cytuj
  • koonik 24 lis 2014, 9:59
    Faktycznie, brzmi to bardzo sensownieuśmiech
    Cytuj
  • bero 19 kwi 2024, 9:33
    Zobaczcie https://www.flairacademygroup.pl/pozyczka-pod-zastaw-nieruchomosci-dla-zadluzonych-w-potrzebie/ naprawdę dobra opcja.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum