Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

W jakich szkoleniach najszęściej bierzecie udział?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W jakich szkoleniach najszęściej bierzecie udział?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Filipek11 24 lis 2014, 10:23
    Ja się zastanawiałem ostatnio nad czymś bardziej wyspecjalizowanym, znalazłem bezpłatne szkolenia z Fotowoltaniki i pomp ciepła w Stowarzyszeniu B-4 z tymże szkolenia odbywają się na terenie woj. dolnośląskiego.
    jakby ktoś chciał dołączyć to rejestracja tutaj http://dolnoslaskie-eco-budownictwo.b4ngo.pl/
    Cytuj
  • Marika1987 24 lis 2014, 21:22
    Oprócz szkoleń poprawiających kwalifikacje, lubię kursy szybkiego i efektywnego czytania. Uważam, że można dzięki nim zaoszczędzić sporo czasu. Obecnie testuję kurs z delfinmarket i póki co efekty są widoczne, a same moduły bardzo fajnie przemyślane.
    Cytuj
  • charlotte1991 8 gru 2014, 14:39
    Ja najczęściej chodzę na kursy językowe. Teraz bez znajomości jezyka angielskiego można mieć problemy ze znalezieniem pracy więc uczę się na wszystkie możliwe sposoby. Mam pracę ale nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro więc wolę dmuchać na zimne i szkolić się.
    Cytuj
  • Leon99 9 gru 2014, 18:51
    Zapewne dosyc popularne we wszelakich firmach, sa roznego rodzaju kursy ksiegogowsci. U nas ostatnio bylo wlasnie szkolenie z Symfonii i przyznam, ze to dosc intuicyjny program do prowadzenia ksiegowosci, zarowno w malej jak i w duzej firmie.
    Cytuj
  • ada111 17 gru 2014, 11:48     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2014, 11:49, w całości zmieniany 1 raz)
    przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka przymrużenie oka
    Cytuj
  • kieta 8 sty 2015, 13:47
    Zarządzanie zasobami ludzkimi.
    Cytuj
  • PKRybnik 13 sty 2015, 17:46
    Osobiście polecam szkolenia z dziedziny samorozwoju tu mam na myśli Toast masters, szkolenia z zarządzania czasem,
    Cytuj
  • koonik 19 sty 2015, 10:44
    z zakresu ITuśmiech
    Cytuj
  • Sarenka102 19 sty 2015, 14:43
    Ja najczęsciej korzystam ze szkoleń dotyczących zmian w podatkach: Vat albo dochodowego. Sa mi konieczne do wykonywania mojej pracy.
    Cytuj
  • goplaneczka 26 sty 2015, 17:26     (ostatnio zmieniony przez autora 2 lut 2015, 18:58, w całości zmieniany 2 razy)
    ja głównie z zakresu social media itp. Ciekawostką dla mnie ostatnio byl udzial w kursie makijażu osobistego tutaj: [url=http://fam-makeup.pl]/fam-makeup.pl/[/url] myślę, że niejedna kobieta byłaby zadowolona z czegoś takiego, ja się nauczyłam robić makijaż, który mnie odmładza o dobre 10 lat
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum