Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Obróbka skrawaniem

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Obróbka skrawaniem

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • rysiek_mela 23 wrz 2014, 10:42
    Zlecę wykonywanie detali wg dostarczonej dokumentacji - obróbka skrawaniem: toczenie, frezowanie, szlifowanie itp, obróbka precyzyjna. Jakieś propozycje firm z Dolnośląskiego? Ewentualnie opinie na temat firmy sumel.
    Cytuj
  • mmaryla 25 wrz 2014, 15:13
    Proponuję zajrzeć do branżowych katalogów firm z Dolnośląskiego. Myślę, że w zakresie obórki skrawaniem na pewno coś znajdziesz. Co do firmy sumel, niestety nie znam.
    Cytuj
  • antek99 20 paź 2014, 21:33
    Witam, w naszym regionie jest mnóstwo narzędziowni, które oferują swoje usługi. Musisz próbować, najlepiej bezpośrednio porozmawiać nt. danego tematu. Sumel wykonywał dla mnie jedną robotę, muszę powiedzieć, że są bardzo konkretni - co jest dla mnie bardzo ważne. Terminy dostawy są OK. Jakość wykonania bez zastrzeżeń.
    Cytuj
  • rysiek_mela 31 paź 2014, 12:28
    Dzięki za pomoc. A mogę wiedzieć jak przebiegała współpraca z firmą sumel? Z poprzednią firmą problemem był głównie czas realizacji zamówienia. Nic nigdy nie było na czas a na tym nam najbardziej zależy...
    Cytuj
  • antek99 14 lis 2014, 14:44
    Zamówienie zostało zrealizowane w terminie. Zleciliśmy im wykonanie między innymi toczenie śrub specjalnych z powierzchnią pasowaną czy gięcie blach. Nie mam co do firmy Sumel żadnych zastrzeżeń.
    Cytuj
  • rysiek_mela 20 lis 2014, 14:35
    Dzięki za pomoc. Wysłałem już zapytanie ofertowe do firmy Sumel i czekam na odpowiedź.
    Cytuj
  • antek99 28 lis 2014, 11:06
    Nie ma za co, daj znać czy współpraca z firmą sumel się udała uśmiech
    Cytuj
  • rysiek_mela 12 gru 2014, 12:58
    Zleciliśmy firmie Sumel pierwsze zamówienie i czekamy. Do świąt ma być gotowe uśmiech
    Cytuj
  • antek99 23 sty 2015, 9:20
    Czy współpraca się udała? przymrużenie oka
    Cytuj
  • rysiek_mela 27 sty 2015, 14:36
    Owszem. Pierwsze zlecenie za nami. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanej pracy oraz przede wszystkim dotrzymanego terminu na czym nam bardzo zależało.
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum