FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Suknia ślubna.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • evinka 27 lip 2010, 12:00
    Witam wszystkich.
    Zostało mi jeszcze parę miesięcy do ostatecznej daty, ale chyba lepiej pomyśleć o tym wcześniej niż później.
    Jak wiele z przyszłych panien młodych waham się nad dwoma możliwościami, czyli suknia z salonu lub suknia od krawcowej. Zwracam się przede wszystkim do tych pań, które mają zakup sukni już za sobą. Czy warto zamawiać suknię u krawcowej ? Jakie krawcowe polecacie ? Czy koszt wykonania sukni przez krawcową jest dużo wyższy od sukni z salonu?
    Cytuj
  • gagunia 27 lip 2010, 13:56
    Ja swoją suknię szyję u krawcowej. Przed wykonaniem zawiozłam jej zdjęcie sukni. Niestety koronka nie będzie identyczna jak w oryginale, ale liczyłam się z tym. Końcowy efekt zobaczę za kilka dni. Już się nie mogę doczekać wielki uśmiech
    Cytuj
  • magdallenka 27 lip 2010, 14:50
    Ja też zamówiłam swoją suknię u krawcowej. Mam znajomą, która świetnie szyje, więc oszczędność podwójna przymrużenie oka Znalazłam zdjęcie w gazecie i jej zaniosłam. Nowa suknia z salonu wyszłaby trzy razy drożej, jeśli w ogóle bym taką znalazła...
    Cytuj
  • ksana 28 lip 2010, 15:47
    Jeśli zdecydujesz się na uszycie sukni ślubnej u krawcowej, to dobrze by było, aby była to sprawdzona krawcowa.
    Co do kosztu wykonania, to jest on zazwyczaj znacznie niższy od cen w salonach !!!

    Cytuj
  • kumika 28 lip 2010, 18:16
    Ja poszłam do krawcowej, która uszyła suknie ślubną mojej koleżanki. Byłam zachwycona efektem, dlatego się zdecydowałam. Ostatecznie za całość, czyli suknię, welon i rękawiczki zapłaciłam 1200 zł wielki uśmiech
    Cytuj
  • okeanna 28 lip 2010, 19:22
    Ja też zamierzam zlecić szycie sukni krawcowej. Upatrzyłam już sobie w salonie, ale uważam, że 3200 zł to naprawdę wygórowana cena, zwłaszcza, że suknia jest dość prosta, więc nie będzie aż tak dużo roboty. Trochę się krępowałam w salonie robić zdjęcia, ale jakoś z pomocą gadatliwej mamuśki się udało przymrużenie oka
    Mam teraz tylko problem z materiałem... Sukienka jest zrobiona z nietypowej koronki. Podobno to jest koronka portugalska... Nie bardzo wiem, gdzie mogę znaleźć taki materiał, może ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie?
    Cytuj
  • iwona_z 26 paź 2010, 12:07
    A ja mam złe doświadczenia z usługami krawieckimi. Zawsze coś nie gra, zawsze ubranie nie pasuje tak, jakbym chciała. Dlatego wolę przymierzyć w salonie i mieć pewność tego, co kupuję.
    Cytuj
  • charlotte1991 13 maj 2014, 22:30
    Ja myślę o zamówieniu sukni przez internet. Znacie jakieś fajne sklepy?
    Cytuj
  • szarlottka 13 maj 2014, 22:32
    A nie boisz się że suknia nie będzie na Tobie dobrze leżała? Ja bym na Twoim miejscu kupiła suknie w salonie. Owszem można obejrzeć sukienki w sklepie internetowym ale moim zdaniem powinno się je przymierzyć bo nigdy nic nie wiadomouśmiech
    Cytuj
  • Ewelina_L 15 maj 2014, 21:03
    iwona_z napisał:A ja mam złe doświadczenia z usługami krawieckimi. Zawsze coś nie gra, zawsze ubranie nie pasuje tak, jakbym chciała. Dlatego wolę przymierzyć w salonie i mieć pewność tego, co kupuję.
    Dobry krawiec uszyje suknie do figury.
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum