Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Wynajmowanie magazynu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wynajmowanie magazynu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • VictoriaB 17 sty 2012, 17:58
    Mam oytanie odnośnie wynajmowania magazynu, czy to opłacalna inwestycja, czy nie lepiej zbudować magazyn na własne potrzeby? Magazynów na wynajem takich jak te jest sporo, ale czynsze nie należą do najniższych, za to budowa, to kolejny kredyt, a teraz i z kredytami jest kłopot. Czy ktoś z Was rozważał podobne kwestie? Bardzo chętnie poznam Wasze sugestie.
    Cytuj
  • zylek 2 lis 2012, 12:23
    Moim zdaniem duże znaczenie mają teraz doki przeładunkowe tj. tempo w jakim się rozwijają. W końcu zaczynają one całkowicie odmieniać swoje oblicze i tak właśnie powinno być.
    Cytuj
  • siti0550 5 lis 2012, 15:13
    Ja bym na Twoim miejscu zbudował sam taki magazyn, ponieważ nie ponosiłbyś droższych kosztów związanych z wynajmowaniem oraz to by była Twoja własność. Dodatkowo sam byś mógł taki magazyn komuś wynajmować lub sprzedać.

    Cytuj
  • sonique321 21 lut 2013, 12:16
    Podsyłam parę przydatnych informacji o tym co należy wziąć pod uwagę podczas poszukiwania powierzchni magazynowych i wynajmu magazynu. Poza aspektem finansowym wiele zależy od rodzaju towaru który ma być przechowywany, lokalizacji, czasu przechowywania itd.
    Cytuj
  • Fawag 1 paź 2013, 14:15     (ostatnio zmieniony przez autora 1 paź 2013, 14:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Najlepiej jest zbudować swój magazyn i odpowiednio go dostosować do potrzeb firmy np. zamontować [url=http://] wagę samochodową z pomostem betonowym[/url] lub zagospodarować parę metrów na powierzchnie biurowo-socjalne. Wynajmując magazyn nie zawsze będziesz miał możliwość dostosowania powierzchni magazynu do wymagań firmy. Wbrew pozorom zbudowanie magazynu, gdy posiadamy już działkę nie jest zbytnio kosztowne.

    Cytuj
  • Morgana88 15 paź 2013, 8:35
    Raczej wynajem, koszt budowy jest chyba bardzo wysoki?
    Cytuj
  • Bartniczka 9 wrz 2014, 12:48     (ostatnio zmieniony przez autora 12 wrz 2014, 10:49, w całości zmieniany 1 raz)
    To pytanie zawiera w sobie odpowiedź raczej na kwestię - czy wolisz płacić długoterminowy najem, czy raczej posiadać prawo własności? W przypadku najmu istnieje na przykład niebezpieczeństwo, że właściciel zechce wypowiedzieć umowę w którymś momencie i zostaniesz pozbawiony infrastruktury. Taka sytuacja nie zagraża Twojej firmie, jeśli posiadasz prawo własności.

    Jeśli zaś chodzi o koszt budowy to warto skontaktować się z firmami, które budują hale przemysłowei porozmawiać o kosztorysie takiej inwestycji. Myślę, że wtedy wiele wątpliwości wyjaśni się, a decyzja będzie dużo łatwiejsza do podjęcia.
    Cytuj
  • lolo12 11 wrz 2014, 15:06
    na początek wystarczy wynajem , potem jak wszystko będzie szło zgodnie z planem można decydować się na budowę .
    Cytuj
  • koonik 24 lis 2014, 9:52     (ostatnio zmieniony przez autora 24 lis 2014, 9:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Myślę, że wynajmowanie [url=http://topmagazyny.pl/]magazynu [/url]jest raczej opłacalne, chociaż czasami opłaca się kupić lub nawet wybudowaćuśmiech
    Cytuj
  • nowa_kamila 6 cze 2024, 11:24
    Pełen zakres usług logistycznych jak transporty, co-packing, składowanie towarów w kontrolowanych warunkach temperatury oraz wilgotności powietrza, outsourcing, odprawy celne oferuje firma https://partnerspol.pl/magazynowanie/lodz/
    Cytuj
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum