Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Donice i inne dekoracje do biura

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Donice i inne dekoracje do biura

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Jana1 6 mar 2013, 13:50
    W biurze, gdzie przyjmowani są klienci wszystko musi wyglądać reprezentacyjnie i trzymać wysoki poziom. Mamy tam trochę zieleni, ale nie chcę, żeby to wyglądało jak wiechcie w doniczkach z prlu. Potrzebne mi są designerskie donice, które zadadzą szyku. W linku zamieściłam to co już znalazłam, ale chciałabym porównać ceny, a może i znaleźć jeszcze jakieś ciekawe wzory.
    Macie jakieś pomysły?
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 11:35     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 11:36, w całości zmieniany 1 raz)
    Niestety, nie wyświetla mi się strona, gdy klikam w link, więc nie wiem, jakie konkretnie donice masz na myśli, ale przede wszystkim muszą one pasować do stylu, w jakim urządzone jest wnętrze biura, nie mogą być oderwane od reszty :-) Oglądając donice i inne dekoracje do biura przyszło mi na myśl, że jednak najlepiej jest postawić na proste wzory i stonowane kolory, w przyszłości, gdy będziemy zmieniać wystrój wnętrz, albo nawet nieco reformować charakter działalności, nie będzie trzeba narażać się na ponowne dodatkowe koszty uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 8 mar 2013, 14:28
    Przeważnie biuro kojarzy mi się jednak z przestrzenią pozbawioną roślin.
    Cytuj
  • marianek1 10 mar 2013, 14:54
    Ja do swojego biura zatrudniłem firmę projektową i zaprojektowali mi wystroj przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 15 mar 2013, 9:57     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2013, 10:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Rośliny w biurze to pewnie fajne urozmaicenie, ale szczerze powiedziawszy, rzadko je w takich miejscach widuję.
    Cytuj
  • elflako 19 mar 2013, 12:09     (ostatnio zmieniony przez autora 13 gru 2013, 11:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie sądziłem, że ktoś może szukać jakiś ekstrawaganckich doniczek do kwiatów. Nie lepiej już kupić coś taniego i równie ładnego ?




    Cytuj
  • kalia85 21 mar 2013, 16:31
    Hmm nie wiem, donice mogą być ładne, ale też dopasowane do charakteru firmy., Niedawno w ośrodku zdrowia widziałam donice w panterkę - wyglądało to co najmniej dziwacznie w takim miejscu. Może gdyby to była jakaś knajpka, to co innego, ale w przychodni wyglądało kiepsko.
    Cytuj
  • blue-green 6 kwi 2013, 9:25
    Jestem za kwiatami, ale w ograniczonej ilości, no chyba że mamy firmę ogrodniczą lub coś z branży kwiatowej.Widziałam w biurze rachunkowym bardzo ładną dopasowaną dekoracje okienną.Na parapecie stała doniczka ozdobiona motywami cyferek -wyglądało to super i było to spójne z charakterem prowadzonej w biurze działalności.
    Cytuj
  • domowadama 19 kwi 2013, 21:46     (ostatnio zmieniony przez autora 19 kwi 2013, 21:48, w całości zmieniany 1 raz)
    kalia85 napisał:Hmm nie wiem, donice mogą być ładne, ale też dopasowane do charakteru firmy., Niedawno w ośrodku zdrowia widziałam donice w panterkę - wyglądało to co najmniej dziwacznie w takim miejscu. Może gdyby to była jakaś knajpka, to co innego, ale w przychodni wyglądało kiepsko.
    To prawda donice do firmy powinny być stonowane, w spokojnych kolorach a nie różowy, ja ostatnio kupowałam takie czarne, kwadratowe, klasyczne. Naprawdę bardzo ładnie się prezentują, mogę szczerze polecić przymrużenie oka
    Cytuj