Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak stworzyć stronę www (bez pisania kodu)? 7 różnych sposobów na stworzenie strony www dla firmy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak stworzyć stronę www (bez pisania kodu)? 7 różnych sposobów na stworzenie strony www dla firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • mkrawczykowski 24 wrz 2012, 8:22
    Dla wszystkich, którzy myślą nad założeniem własnej strony internetowej przygotowałem coś, co może się przydać. Zestawienie kilku sposobów na wykonanie strony www. Okazuje się, że nie musisz strony koniecznie zlecać komuś (chociaż oczywiście nie twierdzę, że jest to zły pomysł - zależy, czego kto potrzebuje), a możesz zrobić sobie samodzielnie.
    Ważne jest jednak określenie, czego się potrzebuje. Druga sprawa to poznanie dostępnych możliwości. Wtedy można podjąć decyzję najlepszą dla Ciebie a nie dla innych uśmiech
    Zapraszam do mnie na bloga do wpisu o tym, jak zrobić stronę www (nie ma nauki HTMLa, bo to bez sensu). Zobacz jak bez kodu zrobić stronę www i pobierz za darmo raport, który pomoże Ci wybrać konkretne rozwiązanie pasujące do Twoich potrzeb. Link do raportu znajdziesz w trzecim akapicie artykułu ;-)
    Cytuj
  • RiSwww 30 paź 2012, 13:32
    Ja jednak wychodzę z innego założenia. Strony z tych "pseudo kreatorów" są nic nie warte. Nie wiem jak teraz ale jeszcze do nie dawna takie kreatory na ogół nie miały panelu CMS a jeśli miały to był on bardzo ubogi często możliwa edycja polegała na tym, że trzeba było edytować pliki tekstowe itp. a, chyba nie o tu chodzi...

    Strony takie z kreatorów właśnie na ogół łatwo jest odróżnić w sieci wśród innych stron, są proste i mało profesjonalne jak dla mnie - wychodzą taśmowo. Jeśli chce się coś w sieci sprzedawać / oferować swoje usługi to strona (grafika) powinna być indywidualna i niepowtarzalna.

    Potencjalni Klienci na podstawie strony oceniają właśnie jakość usług danej firmy. Chodź nie zawsze idzie to w parze, że ładna strona = profesjonalne usługi to tak własnie działa podświadomość ludzka.

    Odnośnie strony bez pisania kodu to mało prawdopodobnym jest aby osoba która nie ma doświadczenia w tej branży stworzyła profesjonalną stronę na takim kreatorze. Nie oszukujmy się do każdej dziedziny potrzebna jest wiedza i lata pracy. Fryzjer nie będzie dobrym fryzjerem gdy nie będzie miał doświadczenia, budowlaniec nie będzie fachowcem jeśli dopiero zaczyna itd. itd....

    Ludzie często zlecając wykonanie strony wybierają te tańsze oferty a potem mają tego efekt. Strona się psuje, jest mało estetyczna, mało funkcjonalna. Potem taka osoba dziwi się dlaczego nie ma Klientów uśmiech (oczywiście ważnym jest również odpowiednia reklama i pozycjonowanie strony) ale, z mało profesjonalną stroną daleko się nie zajdzie......

    Podam przykład:

    są dwa warsztaty samochodowe blisko siebie. Jeden wygląda cudnie, jest czysto, są ładne garaże, szyldy - wszystko nowocześnie i profesjonalnie (Przyjmijmy, że pierwszy warsztat jeśli chodzi o jakość usług zna się średnio, ale potencjalny Klient szukając warsztatu tego nie wie).
    Drugi warsztat jest w jakiejś starej rozpadającej się szopie. Wokoło jakieś graty i śmiecie - jednym zdaniem niechlujnie. (Ale, jakość usług jest wysoka - osoba ma fach w ręku)


    Potencjalny Klient jedzie do warsztatu, zatrzymuje się, ocenia warsztat pierwszy i drugi i.......................................... wybiera oczywiście ten pierwszy uśmiech
    Cytuj
  • PanAndrzej 19 lut 2013, 15:29
    Jak korzystam z rożnych rodzajów narzędzi takich jak np.. kreator www lub cms jak wordpress. Chociaż kreatory są dużo łatwiejsze w obsłudze i nie trzeba znać tam języka html.
    Cytuj
  • lewiosa 21 lut 2013, 13:57
    PanAndrzej napisał:Jak korzystam z rożnych rodzajów narzędzi takich jak np.. kreator www lub cms jak wordpress. Chociaż kreatory są dużo łatwiejsze w obsłudze i nie trzeba znać tam języka html.
    Wordpress jest najprostszym narzędziem i bardzo przejrzystym uśmiech Myślę, że każdy byłby w stanie zrobić stronę przy użyciu Wp uśmiech


    Cytuj
  • MonikaSep 27 lut 2013, 15:53
    Wystarczy kupić za 25zł hosting w serwisie i użyć instalatora, bez problemu automatycznie stawia sklep, forum, blog i kilka ciekawych portali, resztę strony robiłam w panelu administracyjnym poprzez wybieranie różnych opcji.
    Cytuj
  • hasanna 6 mar 2013, 14:14     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2013, 14:15, w całości zmieniany 1 raz)
    tylko, ze taką stronę "bez kodu" dużo trudniej wypozycjonować w sieci, a co z tego, że stronkę mamy jeśli jest ona na milionowej zakładce przeglądrki
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum