-
CHciałam oznakować odzież firmową dla pracowników, wg wzoru: "logo i nazwa firmy, imię pracownika." jakiej techniki użyć? Pracowników jest 30, więc może sitodruk?
Cytuj
-
-
Sitodruk nie będzie dobrym wyborem, bo zauważ, że w twoim projekcie ma wystąpić personalizacja. Imiona będą się zmieniać na poszczególnych sztukach, a w przypadku sitodruku nie ma takiej możliwości, bo przy każdym trzeba by było zmieniać wzór na sicie.
To nie było by opłacalne. W ogóle to możesz tu o sitodruku poczytać: www.reflect.pl/sitodruk.html
Jak możesz zauważyć są tam także inne metody nadruków opisane, to sobie coś wymyślisz. Myślę, że najkorzystniej będzie po prostu wybrać druk cyfrowy.
Cytuj
-
Podpisuje sie pod wypowiedzą wyżej.
Cytuj
-
Do personalizacji termostransfer będzie najlepszy, zalety:
- nadruk nawet od 1 sztuki
- brak kosztów przygotowania
- wysoka trwałość nadruku
Termotransferem wykonuje się nadruki: na bluzach, odzieży roboczej, odzieży sportowej i generalnie na większości tkanin,
zarówno naturalnych jak i syntetycznych, dzięki różnym rodzajom stosowanych folii.
Jeśli Twój projekt ma przejścia tonalne lub planujesz druk powyżej 20 sztuk sugerujemy sitodruk.
Dobrze wykonany sitodruk charakteryzuje się dużą wytrzymałością podczas użytkowania i prania odzieży
oraz niską ceną przy większych nakładach.
www.pracowniakreska.eu
Cytuj