Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Odzież reklamowa - ktoś próbował?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odzież reklamowa - ktoś próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • barla 9 paź 2015, 14:32
    Ktoś z was inwestował w odzież reklamową? Jak to działa?
    Cytuj
  • tyrion 12 paź 2015, 9:51     (ostatnio zmieniony przez autora 30 paź 2015, 9:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem to całkiem niezły pomysł na promocję i jeśli masz możliwość, to pewnie, że warto spróbować i to w większości branży, ale najbardziej w tych lokalnych. Sam korzystam z tego przy okazji targów, konferencji, festynów czy innych tego typu imprez, gdzie mamy stoisko z gratisami. Koszulki bardzo są tam rozchwytywane.
    Oczywiście należy pamiętać o tym, że żeby to się opłacało warto szukać niedrogich materiałów. Ja zamawiam w internetowej hurtowni odzieży www.openwear.pl
    Cytuj
  • Maras13 13 paź 2015, 2:19
    Odzież reklamowa to świetny sposób na promocję marki. Polecam umieszczenie loga zwłaszcza na koszulach przymrużenie oka
    Cytuj
  • otojestkasia 16 paź 2015, 9:04
    Tak, zajmuję się odzieżą firmową i to jest biznes, który wykonuję z pasją uśmiech Tworzę dla firm na dowolnych ubraniach haft komputerowy za pomocą hafciarki firmy BERNINA. To jest najlepsza z dostępnych maszyn tego typu na rynku. Korzystanie z niej daje dużo satysfakcji, ponieważ hafty wychodzą niemal identyczne jak te wykonywane ręcznie. Ciężko jest rozróżnić, a laik z pewnością tego nie rozróżni. Teraz jest duże zainteresowanie takim ozdabianiem odzieży firmowej, więc moje usługi cieszą się dużym zainteresowaniem. Wszystko zależy od wyboru hafciarki, ponieważ jakość i precyzja zaważa na tym, czy produkt będzie miał branie czy nie. A moje hafty wykonywane przez hafciarkę Bernina są po prostu piękne uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Następna: Reklama lokalna