Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Wyjazdy integracyjne - opłaca się?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wyjazdy integracyjne - opłaca się?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Greun3 27 lip 2015, 19:50     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2015, 13:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Hej wam uśmiech Czy waszym zdaniem opłaca się inwestować w wyjazdy integracyjne? Ja się właśnie zastanawiam nad jakimś fajnym pomysłem własnie na wyjazd integracyjny uśmiech Mam na oku póki co taką ofertę http://trygon.pl/
    Cytuj
  • zagubiona 10 paź 2015, 10:41
    Mam ten sam problem, bo szef mi zlecił orientowanie się w tym temacie i dopasowanie do oczekiwań pracowników. Większość jest za wyjazdem do Krakowa. Tylko co do miejsca na posiłki nie możemy się dogadać. Większość jest za orientalną restauracją Mekong, ale jak zawsze są wie czy trzy osoby na nie. A niech z nimi szef dyskutuje, ewentualnie zadecyduje co robimy.
    Cytuj
  • cekos 13 paź 2015, 13:04
    Uważam, że wyjazd integracyjny to świetna okazja do zgrania zespołu w pracy. Można podnieść efektywność usług wykonywanych przez pracowników. Szukasz inspiracji? Możesz wybrać sobie motyw przewodni tak by twoja impreza tematyczna była niezapomniana.
    Cytuj
  • peana 17 paź 2015, 11:52
    Ja mam mieszane uczucia, jeżeli chodzi o takie pomysły. Takie wyjazdy integracyjne często kończą się tak, że ludzie wstydzą się przyjść do pracy, po tym co wyprawiali na takich wyjazdach. Także nie wiem czy jest to takie mocno integracyjne i pomocne w zgraniu zespołu przymrużenie oka
    Cytuj
  • aserehe 15 lis 2015, 19:26
    To zależy , bo jeśli taka impreza ma na celu tylko picie i imprezowanie to nie bardzo widze sens. Natomiast polecam takie praktyczne eventy np. szkoła bezpiecznej jazdy dla pracowników. możecie sobie zamowić takie zajęcia przy większej grupie, może nawet uda wam się wynegocjować jakąś zniżkę? uśmiech
    Cytuj
  • kosmiczna 14 gru 2015, 23:38
    A lepiej zorganizować jest imprezę na miejscu zamiast wyjeżdżać, bo też nie każdy może zdecydować na wyjazd. Jak się organizuje na miejscu na przykład może to zrobić firma taka jak ta i przynajmniej będzie taka impreza zorganizowana na miejscu bez zbędnego wysiłku, bo zrobi to ktoś za nasuśmiech
    Cytuj
  • Adam131 2 sie 2016, 18:46     (ostatnio zmieniony przez autora 5 sie 2016, 15:29, w całości zmieniany 2 razy)
    Moim zdaniem bardzo się to opłaca uśmiech Warto przemyśleć np. taka imprezę integracyjną http://superfun-ab.pl/imprezy-integracyjne/
    Cytuj
  • zonik 8 sie 2016, 14:19
    Impezy są super, zwłaszcza wyjazdowe. Ostatnio zorganizowano mam tematyczne motoimprezę. Były quady, samochody wyścigowe i rozkręcanie silnika na czas. Było super wielki uśmiech
    Cytuj
  • ola_by_ola 31 maj 2017, 9:59
    Wyjazd integracyjny to bardzo dobry pomysł. Myślę, że pracownicy potrafią docenić taką formę inicjatywy ze strony pracodawcy. Pamiętaj tylko, by zapewnić im kreatywne rozrywki – do wyboru jest bardzo dużo pomysłów np. warsztaty taneczne, degustacja whisky czy cygar, warsztaty sushi, a nawet chodzenie po rozżarzonych węglach uśmiech Do wyboru, do koloru! Skontaktuj się z firmą eventową Gamma Discover, bo oni mają w portfolio multum takich atrakcji. Na pewno coś Ci doradzą i zaoferują.
    Cytuj
  • spakersom 17 cze 2017, 14:33
    Jasne, że warto. Dość, że miło można spędzić czas, to jeszcze z ludźmi, których się lubi uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Następna: Laboratorium