Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Komunikator internetowy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Komunikator internetowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • antka 28 lip 2010, 9:45
    Ostatnio postanowiłam zmienić komunikator internetowy. Do tej pory używałam tylko Gadu Gadu.
    Zastanawiam się nad zainstalowaniem komunikatora o nazwie Tlen. Czy istnieją jakieś lepsze komunikatory?
    Jaki komunikator wam najbardziej odpowiada?
    Pozdrawiam ! antka

    Cytuj
  • cylkinka 28 lip 2010, 11:28
    Ja też używam GG . Nie mam zamiaru zmieniać go na nic innego !!!
    Cytuj
  • dzasper 28 lip 2010, 13:55
    Ja używam Tlena. Pozwala on na kontaktowanie się z osobami posiadającymi GG, wiec nie stracisz kontaktu ze znajomymi. Polecam uśmiech
    Cytuj
  • decybel 28 lip 2010, 16:48
    Antka moim zdaniem aqq jest najlepszym komunikatorem !!! Z jego pomocą też będziesz mogła się połączyć ze wszystkimi użytkownikami gg. Jeśli chcesz zainstalować nowy komunikator to powinien to być właśnie aqq.
    Cytuj
  • domik 28 lip 2010, 17:49
    antka napisał:Ostatnio postanowiłam zmienić komunikator internetowy. Do tej pory używałam tylko Gadu Gadu.
    Zastanawiam się nad zainstalowaniem komunikatora o nazwie Tlen. Czy istnieją jakieś lepsze komunikatory?
    Jaki komunikator wam najbardziej odpowiada?
    Pozdrawiam ! antka
    To poważna decyzja. Ciekawe jak to dokładnie wygląda. Człowiek wstaje z samego rana i myśli sobie "o może odinstaluję GG". Przynajmniej od 10 lat korzystam z tego komunikatora. Nie wiem czy podjęcie takiej decyzji, należałoby do tych łatwych.
    Cytuj
  • farko 28 lip 2010, 21:09
    Jeśli bardzo zależy ci na jakiejś zmianie to możesz wypróbować Tlena. Będziesz mogła poprzez ten programik komunikować się z wszystkimi znajomymi z gg. Nie jestem pamiętam jak to dokładnie wygląda w gg, ale przez tlena możesz wysyłać darmowe smsy.
    Cytuj
  • domik 29 lip 2010, 0:20
    Oprócz GG warto na każdym komputerku mieć zainstalowanego Skypa wielki uśmiech
    Cytuj
  • aleksander_wielki 29 lip 2010, 7:09
    Polecam zainstalować google talk, zwłaszcza jeśli masz konto na gmail. Dzięki temu zawsze, gdy dostajesz nowego maila przychodzi automatyczne powiadomienie na google talk. To bardzo wygodne.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Mobilny internet