Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Koniec MKS_vir

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Koniec MKS_vir

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • DDR 24 lis 2011, 12:16
    Gdzieś czytałem, że na sprzedaż zostały wystawione prawa do nazwy MKS_Vir, do domeny itd.
    Oznacza to jak dla mnie koniec tej firmy. Kiedyś był to dobry produkt antywirusowy, ale teraz jest to takie same dno jak Arcavir.
    Cytuj
  • Kompik22 24 lis 2011, 14:34
    Kiedyś miałem MKS_VIR na dyskietce się mieściło. Jeszcze wersja 2004 była ok, w 2005 roku zaczęli za to oszukiwać na aktualizacjach. To było spowodowane konfliktem właścicieli po śmierci Maraka Sella założyciela firmy.

    MKS to jedyny znany i ceniony (ongiś) polski produkt do zabezpieczeń kompa. Teraz nie mają nic do zaoferowania.
    Słaba wykrywalność i spory apetyt na zasoby. Może i dobrze że kończą.
    Cytuj
  • RS232 24 lis 2011, 15:39
    Wersja 2k7 była nieporozumieniem, wersja 2k9 była ostatnią wydaną kompilacją.
    Na rynku jest ogromna konkurencja a cena MKS nie była aż taka atrakcyjna.
    Posiadacze konta w ING którzy przystąpili do programu bankujesz-kupujesz mogli mieć Kasperskiego IS za 60 zł.
    W markecie Gdata Notebook 2012 kosztuje 69,9 zł i to bez żadnej promocji, a przecież wykrywalność ma rekordową i mks nawet nie może się do niego równać.
    Zapewne podział firmy w 2005/06 miał ogromny wpływ na biznes. I go nie pociągnęli.
    Cytuj
  • MSWin 24 lis 2011, 18:12
    Coś jest na rzeczy bo tak chyba całkiem Sellowie się nie poddali i założyli inną spółkę filemedic
    http://www.krs-online.com.pl/filemedic-sp-z-o-o-krs-671842.html

    A tu zrzut ich produktu


    Podobno jeszcze gorsze badziewie niż MKS
    Cytuj
  • Celeronek64 24 lis 2011, 19:16
    Marek Sell w jednym z wywiadów powiedział, że tak naprawdę to nie kupuje się produktu (tu antywirusa) tylko możliwość jego aktualizacji. Nie można nie przyznać mu racji, bo obecne heurystyki programów też nie są najlepsze i wszystko ciągle opiera się na bazie sygnatur.
    Co do MKS to nigdy tego czegoś nie używałem. Obecnie każdy darmowy program jest o niebo lepszy od mks-a.
    Cytuj
  • Path_Finder 24 lis 2011, 23:04
    A tu wideo co czeka użytkowników nowego produktu
    http://www.youtube.com/watch?v=2fV6pvBWHpQ

    Instalacja i zonk. Komp już nie wstaje.
    Cytuj
  • Procek4 25 lis 2011, 6:59
    jak to mówią krwiożerczy kapitaliści It's time to Sell the company.
    Cytuj
  • CezarIII 25 lis 2011, 9:14
    Path_Finder napisał:A tu wideo co czeka użytkowników nowego produktu
    http://www.youtube.com/watch?v=2fV6pvBWHpQ

    Instalacja i zonk. Komp już nie wstaje.
    no to się nazywa ochrona, nic na takiego kompa się nie dostanie. To najlepszy AV ze wszystkich wielki uśmiech wielki uśmiech wielki uśmiech
    Cytuj
  • Procek4 25 lis 2011, 9:31
    a Arcavir to z czego żyje. ma drogie programy w stosunku do konkurencji, wykrywalność na poziomie 0%.
    Przecież ta firma już dawno temu powinna się wykończyć, a mimo wszystko działa. jak to możliwe?????
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum