Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Orange free wolno chodzi

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Orange free wolno chodzi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Morowy 1 sty 2012, 10:18
    Mam orange free na kartę i on strasznie wolno chodzi, strony nie mogą się ładować.
    To strasznie dziwne, bo to centrum miasta więc teoretycznie powinno być to szybkie jak na mobilny net.
    Sterowniki mam oryginalne z modemu. Co z tym zrobić.
    Cytuj
  • 4Alien 1 sty 2012, 11:27
    Orange to największe dziadostwo jakie znam. Ogólnie słabo u nich ze wszystkim łącznie z połączeniami na komórkę.
    A jaki masz zasięg tego orange free to znaczy jaka jest moc sygnału.
    Cytuj
  • 6CiS 1 sty 2012, 14:43
    a z jakiej aplikacji dostępowej korzystasz. jak nie masz aplikacji orange to możesz ją pobrać.

    [url=http://www.orange.pl/kid,4000411054,id,4000595995,title,Modemy-zewnetrzne-USB,article.html]Modemy USB aplikacja[/url]
    Cytuj
  • Morowy 1 sty 2012, 16:13
    aplikację mam od orange choć modem nie od nich - modem USB Huawei 173 bez simlocka.
    Moc sygnału mam sporą bo pokazuje prawie wszystkie kreski. Coś tam pobiera , wysyła, ale to nic nie znaczy bo stronka albo się ładuje i nagle zwał, albo w ogóle nic się nie ładuje.
    Nawet zastanawiam się nad wywaleniem tego, bo na szczęście kupiłem kartę SIM na test zobaczyć jak to działa i to niestety tragedia.
    Cytuj
  • FreeKo 1 sty 2012, 19:20
    nie chcę mówić, ale Play ma już lepszy sygnał, choć też wiele osób na niego narzeka. Skoro masz modem bez simloka to wywal orange i kup play inne.
    Cytuj
  • HPek1020 1 sty 2012, 22:44
    Z tego co wiem, że aplikacja orange free sama dobiera sobie sieć z którą współpracuje. Może to być HSDP lub EDGE a nawet GPRS. Zobacz czy w ustawieniach nie ma możliwości zdecydowania się na wybór konkretnej sieci, bo jak ma różne sygnały to modem głupieje i przełącza się automatycznie na różne sieci co powoduje niemożność załadowania się strony.
    Cytuj
  • Morowy 2 sty 2012, 0:30
    Neta na modem mam jako taki awaryjny.

    Wybrałem akurat orange free to mam 12 GB za 60 zł z okresem wazności 12 miesięcy i to akurat jest idealne rozwiązanie dla mnie. Wszędzie trzeba płacić po 15 - 20 zł miesięcznie więc to mi się nie opłaca.
    Tylko co mi po tanim necie którego praktycznie nie ma. Myślałem że po skończeniu okresu karty wywalę ją i kupię następną.

    Co do ustawień to mam wybór Automatyczny sieć Orange.
    Cytuj
  • OpenUser 2 sty 2012, 8:20
    Modem Huaiwei 173 pracuje w technologii HSUPA, HSDPA, UMTS, EDGE, GPRS, GSM więc jak ma kilka sygnałów na raz to się rozprasza. Częsciowo powinna pomóc opcja zdecydowania się na połączenia 2G lub 3G zamiast automatycznego wyboru, ale bez rewelacji. Po prostu Orange to chłam w oferowaniu mobilnego netu.
    Cytuj
  • Morowy 2 sty 2012, 12:07
    Trochę pomogło ustawienie sieci na 2G zamiast na wybór automatyczny. Ale poprawa jest tylko ciut niewielka.
    Nie polecam orange, to jakaś pomyłka. Na szczęście zapłaciłem za kartę tylko 60 zł więc przeboleję.
    Cytuj
  • calvaro25 5 sty 2012, 16:42     (ostatnio zmieniony przez autora 3 maj 2012, 16:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Operatorzy, bez wyjątku, nie lubią krzyżówek. Tylko zestaw, który mamy od jednego operatora a zwłaszcza kartę SIM i Modem, gwarantują brak zawirowań .Zapewnienia, że po odblokowaniu urządzenia wszystko działa normalnie, jest tylko w sferze marzeń... Nikt o tym nie informuję oficjalnie ale to inna para kaloszy. Wszystko się skończy gdy przestaną blokować urządzenia, co jest wystarczającą wizytówką tych, którzy nam to oferują!
    płacz
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Poprzednia: Laptop