Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Programy do telefonowania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Programy do telefonowania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • faworytowy 25 sty 2013, 9:01
    W dzisiejszych czasach mamy duży wybór jeśli chodzi o zakup telefonu komórkowego, ale jakoś nikt nie wymyślił dostatecznie taniego programu do telefonowania. Właśnie mnie chodzi o to, czy znacie może jakieś inne programy do telefonowania oprócz Skype? I jak ładujecie ten program?. Bo ja np. Skype ładuję zawsze Paysafecard. I interersuje mnie to, czy jeśli są inne takie programy, czy też można ładować Paysafecard? lub czy tego typu programy ładuje się kartą kredytową czy prepaidową?. Dzięki za poświęcenie mi uwagi. Pozdrawiam i do usłyszenia. uśmiech
    Cytuj
  • Maniuss 25 sty 2013, 11:07
    Inne programy do telefonownia, hmm a google voice znasz? Ale nie wiem czy wgóle trzeba go ładować a jeśli tak to jak, moze zerknij na strone psc tam powininienes mieć więcej info
    Cytuj
  • faworytowy 29 sty 2013, 10:30
    google voice? Nie nigdy nie słyszałem, a ty korzystasz z niego? I jak to funkcjonuje?
    Cytuj
  • MonikaSep 1 lut 2013, 15:27     (ostatnio zmieniony przez autora 1 lut 2013, 15:28, w całości zmieniany 2 razy)
    Kiedy ostatnio sprawdzałam oferty konkurencyjnego oprogramowania wyszło że skype był najtańszy.
    Cytuj
  • futskup 4 lut 2013, 10:51
    Programy do telefonowania ? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Ciekawe czy takie programy spotkają się z dużym zainteresowaniem konsumentów, ponieważ takie programy mogą okazać się dużym konkurentem dla sieci komórkowych.

    Cytuj
  • faworytowy 19 mar 2013, 10:56
    Witaj. Sorry, że tak późno odpowiadam, ale nie spodziewałem się już żadnej odpowiedzi. Pewnie masz rację, że takie programy konkurują z komórką, ale z drugiej strony mówiąc szczerze, kto telefonuje przez komórkę np. za granicę? Przez Skype można, wystarczy sobie za parę groszy naładować konto, czy przez paysafecard, bądź inaczej, wtedy ma się lepsza kontrolę, ile pieniędzy się wydało. Przez komórkę jest raczej o wiele drożej i rachunek dostajesz też tylko raz w miesiącu. Ja tam wolę nie dostać zawału, na widok rachunku, jaki by mi przyszło zapłacić. Dlatego wolę jednak Skype. Chociaż są też inne programy, których nadal niestety nie znam.Pozdrawiam i do usłyszenia. uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum