Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Sterowniki do telefonu Nokia 5130c - 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sterowniki do telefonu Nokia 5130c - 2

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • casinda_ebe 9 paź 2010, 15:47
    Mam nowy telefon Nokia 5130c-2. Chciałam sobie wrzucić muzykę na kartę pamięci, niestety jak podłączam go przez kabel do komputera to wyskakuje wiadomość, że brakuje sterowników i trzeba włożyć płytę, a ja nie dostałam żadnej płyty smutny Co robić?
    Cytuj
  • backpacker 9 paź 2010, 17:54
    Polecam ściągnąć z neta Nokia PC Suite, oprogramowanie dzięki, któremu bez problemu połączysz telefon z komputerem.
    Cytuj
  • casinda_ebe 9 paź 2010, 20:52
    a skąd mogę ściągnąć ten program?
    Cytuj
  • backpacker 10 paź 2010, 0:26
    najłatwiej wejść na stronę Nokii, tam bez problemu wszystko znajdziesz
    http://www.nokia.pl/pomoc/oprogramowanie/nokia-pc-suite-new
    Cytuj
  • casinda_ebe 10 paź 2010, 7:09
    Zainstalowałam ten program, ale nadal jak podłączam przez kabel to mam komunikat, że nie ma sterowników smutny Macie jakieś inne rady? Może coś z moim komputerem jest nie tak?
    Cytuj
  • andriej 10 paź 2010, 9:10
    Trudno powiedzieć tak na odległość co dokładnie nie działa. Najlepiej, jeśli sprawdzisz na innym komputerze czy masz taki sam problem, jeśli tak to znaczy, że coś nie tak z telefonem, a jak nie to problem jest z komputerem.
    Spróbuj jeszcze połączyć się przez bluetooth'a, może taką drogą Ci się uda, jeśli zainstalowałaś Nokia PC suite.
    Cytuj
  • casinda_ebe 10 paź 2010, 12:57
    Przez bluetooth'a się udało uśmiech
    Dzięki za radę uśmiech
    Cytuj
  • zbyszek_jack 18 maj 2012, 14:55
    Halo, Halo...czytałem problem poprzedniej osoby i mam podobny... ja potrzebuję takie same sterowniki do noki c2-01, byłem na tej stronie nokii ale tam tylko instrukcja obsługi telefonu smutny nie mogę znaleźć a kupiłem kabel usb za 30 zł. i cholera nie wiem czy go nie zwrócić....naszukałem się i nic proszę o pomoc!!! uśmiech
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum
Następna: komputer