Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Filmy o współczesnych wydarzeniach

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Filmy o współczesnych wydarzeniach

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Readytofly 30 wrz 2013, 16:33
    Jakie macie propozycje odnośnie filmów komentujących współczesne wydarzenia, niekoniecznie bezpośrednio. Ciekawy był Wall Street, bardzo aktualny. Ostatnio widziałem też dokument o ruchu Anonymus, chociaż moim zdaniem fabularne są ciekawsze. Jakie macie własne propozycje?
    Cytuj
  • sakuraja 1 paź 2013, 10:27
    Moim takim numerem jeden jest polski film Kariera Nikosia Dyzmy. Film może i stary, ale świetnie pokazuje realia w polskiej polityce. Szkoda tylko, że już takich prawdziwych filmów się nie kręci i teraz polscy reżyserzy wolą zrobić komedię romantyczną niż film, który wymaga trochę myślenia.
    Cytuj
  • PatrycjaZak 6 paź 2013, 8:49
    Ja teraz zdecydowanie czekam na film "Piąta Władza". Opowiada o wydarzeniach związanych z WikiLeaks. Ciekawa jestem jak ta historia zostanie przedstawiona, bo przecież ta organizacja elektryzowała i nadal elektryzuje chyba cały świat.
    Cytuj
  • Krewetka 18 paź 2013, 13:31
    To jest ciekawa historia na pewno warto obejrzeć ten film. To co rządy wyprawaiją to się w pale nie miesci, a sama historia jak oni złamali te zabezpieczenia tez intryguje.
    A układ zamkniety widzieliście? To dopiero... też na autentycznych wydarzeniach.
    Cytuj
  • Readytofly 20 paź 2013, 10:31
    Dokładnie, układ zamknięty również był ciekawy. Zwiastun Piątej Władzy naprawdę robi wrażenie. Zapowiada się po prostu dobry thriller, a temat filmu jeszcze tylko zwiększa zainteresowanie.
    Cytuj
  • kaligUlas 21 paź 2013, 13:42
    nooo widziałem! nieźle się zapowiada
    Cytuj
  • PatrycjaZak 26 paź 2013, 19:21
    Byłam wczoraj na tym filmie w kinie i faktycznie niezłe kino. Nie zawiodłam się. Rola Benedicta Cumberbatcha do tego bardzo wiarygodna, widać, że wczuł się bardzo w rolę.
    Cytuj
  • fermerlus 5 lis 2013, 13:04     (ostatnio zmieniony przez autora 5 lis 2013, 13:05, w całości zmieniany 1 raz)
    dobry film, polecam


    --
    [url=http://www.regiopraca.pl/portal/porady/prawa-pracownika/choroby-zawodowe-charakterystyka-rodzaje-na-jaka-pomoc-mozna-liczyc]choroba zawodowa nauczyciela[/url]
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum
Poprzednia: Parodia serialu
Następna: Wasze pasje