Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Sylwester 2012 / 2013 (łódzkie)

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sylwester 2012 / 2013 (łódzkie)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Nessie 25 lis 2012, 15:36
    Witam!

    Jak się mają wasze plany na Sylwestra? Może kogoś zainteresuje impreza sylwestrowa w Hotelu Przygoń w Łasku?
    To bardzo sympatyczne miejsce.

    4 ciepłe posiłki, zakąski, słodkości, szampan o północy, napoje.
    Alkohol we własnym zakresie.

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • fajnders 28 lis 2012, 14:48     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lis 2012, 15:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Napiszę to koledze, który mieszka w Łodzi uśmiech Może się skusi tam pójść skoro i tak nie ma planów na sylwestra, a nowy rok trzeba przywitać hucznie, żeby był lepszy niż poprzedni uśmiech


    Cytuj
  • faworytowy 5 gru 2012, 10:16
    Nie wszyscy udają się na salę. Są i tacy którzy wolą ten szczególny dzień w roku spędzić z bliskimi w swoich czterech ścianach, bez hałasów, tłoku i ogłuszającej nieraz muzyki. Na tzw "białej sali" też można bawić się super, zwłaszcza jeśli spędza się ten wieczór z bliskimi i sprawdzonymi przyjaciółmi . przymrużenie oka wielki uśmiech
    Cytuj
  • tadeusz85 10 gru 2012, 12:14     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 14:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Jaki znowu szczegolny dzien w roku? Co to za gadanie? Czym niby ten dzien sie rozni od zwyklego dnia? Niczym.

    Cytuj
  • sonique321 27 gru 2012, 14:36
    Ja niestety w tym roku zostaje w mieście i pewnie spędzę Sylwester na domówce. Moja znajoma natomiast wybiera się na wyjazd narciarski dla singli wielki uśmiech Zobaczę jak jej się uda wypad i ewentualnie sama rozważę taką opcje na ferie!
    Cytuj
  • zott 19 paź 2013, 18:37     (ostatnio zmieniony przez autora 19 paź 2013, 18:38, w całości zmieniany 1 raz)
    ja z kolei wybieram się na All Inclusive sylwester w rejon wód Słowackich.
    Cytuj
  • charlotte1991 22 lis 2013, 19:22
    Ciekawa ofertauśmiech Ale my już mamy zarezerwowane pokoje w hotelu w Warszawie. Do Łodzi może wybierzemy się w przyszłym rokuuśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum